Çubuk ustaları yardımlarınız lazım

kertenkele

Editör
6 yıldır çubuk tutarım açılmış yerlerde çok denedim boşluk veriyor hareketlerini bilirim fagat nerde boşluk aldıysam açtım hepsinin işareti var dı geçen gün yine büyük bir oyma ve etrafında küçük oyma yön veren işaretleri vardı boşlugu hem alan tarama hem çubukla tesbit ettik kepçeci emmiyi çağırdık kepçe 4 saat çalıştı oda var dedimiz yerde mık başı çıktı normal mezar oyması vardı yön veren küçük murç işareti 3 mt önünde boşluk verdi kepçey açtırdım boş çıktı sonra kepçe burdayken dedim nerde boşluk aldıysam vurdurdum 7 yer açtırdım arkadaş bitanesinde bişey çıkar en azından hepsi boş çubukları büktüm attım bulan varmı bu çubukla bana bi anlatsın yanlışım nerde

gülbahçeli

Editör
@Ledun ustaya sor çubuk uzmanı odur başka anlayan ustalar da cevap verir bekle
veya @bulursamkader usta

blueverse

Bilgili Üye
kimi vardır 6 yıl kimi vardır 60 yıl kimide vardır 6 gün de başarıya ulaşır veya ulaşamaz bu ilim böyle kişi seçer

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Çubuklar ile bakılan yerlerde yer altı görüntüleme cihazları ilede tespit yapılıp teyit edilmesi gerekli diye düşünüyorum,aksi takdirde bu üzücü olaylar ile karşılaşılıyor,cihaz desdeği aldığım halde bu üzücü olayda bizzat tecrübe sahibiyim.

kertenkele

Editör
Bence oda olsun mezar olsum içi ya toprak dolmuş zamanla ve çubuklar boşluk vermiyor diye düşünüyorum ve oradan boşluk alamayınca minarel olan yerlere yönlendiriyor ben işaret çözme konusuna yoğunlaşıyorum çubuklara pek itimat etmiyeceğim artık