Dedektör.

desa2221

Member
belkide o 3 de biri anlamıyor plstik cubuklar ali seydi gültekinden bi araştırın

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hâlâ sağ mi bilmem. ..... baba diye biri vardi. Yeni aldığınız gti 2500 u getirin bana, onun bilmem hangi devresinde kısıtlama vardır. Ben onu düzelteceğim derdi. Ben de hep tebessüm ederdim...
Çok düzeltti muhtemelen. (Devreleri)
Böyle bişeyin olması için bir ihtimal var. Benim ilk cihazım Yurtdışı kaçak gelen GTI 2500 dü 1,5 metreyi görürdü ama diğer kullanıcı yorumlarında ise 40-50 cm görmediğini yazanları gördüm. Dedim acaba türkiye ye üretilen cihazlar için devremi değiştirip gönderiyorlar.

desa2221

Member
ya arkadaşlar benim hiç bir menfaatim yok akıl akılda üstündür bn akılıym demiyorum her kes bir icat üretsin daha da yazmıyorum .1 bir arkadaşa dedektör yaptırıyorum memlekette 1 milyn dedektrcü varsa 999 999 piyasa malı yani vlf . pulse mx mm cekme standartı varmış üstüne cıkamazlarmış . üretici firmalar daha dern yapabilirlermiş anlaşma gereği yapmıyorlarmışş.20 güne yaptırıyorm foto atarm kardeşlerim

Mushap

Editör
Umarım söylediğin gibi olur da sonucunda mutlu olursun. Bizde Allah hayırlı yolda kullanmak nasip etsin deriz.@desa2221

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
sene 1972 falan adamın biri istanbula geliyor anadoludan
tabi o zaman boğaz köprüsü yapılmamış daha
haydarpaşaya kadar trenle geliyor karşıya avrupa yakasına geçecek tek yol şehir hatları vapuru
saat sabahın beşi vapurun ilk seferi mürettebat uykusunu alamamış kaptan dahil
bakıyorlar gelen 1 yolcu bu o olmasa sefere çıkmayacaklar söylene söylene hareket ediyorlar....
neyse
gene düdüklenecek birisi aranıyor sanırım bu nasıl muhabbet

Kamhi Leonard

PiSaGoR
sene 1972 falan adamın biri istanbula geliyor anadoludan
tabi o zaman boğaz köprüsü yapılmamış daha
haydarpaşaya kadar trenle geliyor karşıya avrupa yakasına geçecek tek yol şehir hatları vapuru
saat sabahın beşi vapurun ilk seferi mürettebat uykusunu alamamış kaptan dahil
bakıyorlar gelen 1 yolcu bu o olmasa sefere çıkmayacaklar söylene söylene hareket ediyorlar....
neyse
gene düdüklenecek birisi aranıyor sanırım bu nasıl muhabbet
:72: bi sabredemiyorsunuz :72:
Mahsum köylü rolü oynamak kolaymı sanıyorsun :16: