Dedektörden anlayan abilere duyurulur

Amisos

Bilgili Üye
Nasıl yani faturası olunca tek tektekçilik yapılabiliryomu böyle ?
Kardeşim kusura kalma mesajını sabah gördüm ama cevap yazamadan çıkmam lazım dı servis beklemez gelelim konuya kanunen tam olarak bilmiyorum bunun için yasa tasarısı açıklandı çok ama çok uzun bir konuydu okumadım ben biraz efendiyim ama birazda asiyim öyle bir pozisyonlan ALLAH karşılaşmayı nasip etmesin hiç birimize cihazımın faturası varsa ben ararım aga kimseyi tınlamam araması yasaksa satması külliyen yasak olmalı ben ararım gerisine bakmam aslında bununla ilgili çıkan yasanın taslağını indirmiştim ama hangi hafıza kartında kaldı bilmiyorum net ten ulaşabilirsin...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Amisos senin yabancı marka bir bir cihaz vardı başına bir hallermi geldi yoksa çözemedinizmi hala o makineyi kullanıpta bu şekilde arayışa neden girdin merak etdim .

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos senin yabancı marka bir bir cihaz vardı başına bir hallermi geldi yoksa çözemedinizmi hala o makineyi kullanıpta bu şekilde arayışa neden girdin merak etdim .
Duruyo abi alman kaçkını o alanda gezen ben dağda bayirda tarlalarda gezmek istiyom tek tek len denemek istiyom kısmetimi moturuma binecem gezecem abi onun için bu arayış yaz bitmeden hareket etmeliyim koyden biri 1500 yillik sike aliyo tek başına 1500$ ediyomuş ama kondisyon bozuk cikmis sanssizlik işte baya bişeyler toplamiş

Hostia

Moderatör
Moderatör
ben önereyim, garret at pro, nokta impact ve minelab ctx 3030 bunlara bak

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
@Amisos

Dilerseniz güncel katalogumuzu da gönderebiliriz efendim.

Saygılarımızla

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Muhterem Kardeşim,

1-Satın alacağın dedektörü Türkiyeden, distribütöründen alacaksın.
2-Servisi olacak
3-yedek Parça garantisi olacak.
4-Aç-kullan tarzı olacak, ayar işiyle seni uğraştırmayacak.

Bu özellikte bulursan al derim. GARRET benim tercihimdir.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim tercihlerin arasına Garrett GTI 2500 45 lik dd başlık yada 50 lik özel yapım dd başlık ile gayet derine inebilirsin diye düşünüyorum. Yalnız bu cihazın USA yapımı olanı bulman gerekecek.