Define Bulunursa Ne Yapmalı ?

Cemov

Aktif Üye
ben buna inanmam kardeş müzeye teslim edılen mal 3 ay ıcerısınde exper deger biçer verdigi parayı begenmessen itiraz edersin tekrar bir kurul toplanır yıne olmadı devleti mahkemeye verirsin ama verdigin mal para edecek cınstense avukat aracılıgıyla ve noter tasdıklı iş yaparsan kımse senın paranı alamaz
Adam haftada Ankara'ya gidiyordu şu millet vekili halledecek bu çözecek işi v.s diye. Yanlış hatirlamiyorsam 62 milyon felandi eski parayla tirilyon adamın geçmişi öyle fukara birşeyde değil ama şimdi dibe vurmuş tek umudu o . Verdiği mal para edecek demişsin etmişki devlet bir değer biçmiş yarım sayfa adet çeşit bilmem ne yazmışlar. Çok açmadı ama o malı oradan alırken bedel ödedim felan dedi 3 harflilerle alakalı birşeyler kast etti ama hani net bir şekilde anlatmayinca ben sadece kendimce buna yordum.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Müzeye teslim ediniz. Yaptığımız yorumlar resmi kazılar için geçerlidir..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Müzeye teslim ediniz. Yaptığımız yorumlar resmi kazılar için geçerlidir..
gayri resmi kazilarda bulunan mallara yuzde kac yada kacin kaci veriliyor .odemeler ne sekilde oluyor.lojistik destek icin arac makina verenler verdiklerinin nerde kullanildigini bilirlermiki.sonunda el konulan arac gerec geri alinabilirmiki