Dıktorgen

Ibrahım2

Bilgili Üye
Arkadaşlar resim çekmeyı unutmuşlar fakat bir dahıkıne resimde koymak istiyorum tartışilsın benim düşündüğüm gıbımı herşey değerli yorumlarınızı almak isterim büyük bir kayada pencere gibi düşünün dikdörtgen oyma akıntı var murç izi var fakat oymanın içinde bir kadın yatıyormuş başındada kurt duruyormuş tabı bu resimler ıslanınca belli oluyormuş değerli sinyal aldım çubukla yanı çekim aldım işlem yapılacak fakat yorum da almak istiyorum

acemi 55

Bilgili Üye
sinyal oymanın içindenmi geldi eger öyleyse işarete zarar vermeden köşeden hiltiyle bi yokla boşluga düşerse bakarsın

Ibrahım2

Bilgili Üye
Aynen usta tam üzerine kaya biraz eyımlı olduğu için rahatça çapraz verdik çubuklarım iki kişilik dörtlü yanı birimiz üstüne cıkdık dıgerımız aşadan tutup çapraz verdi tabı daha önceden yeri söylemeden yüz metreden çubukla ben buldum arkadaş söylemeden yeri

Ibrahım2

Bilgili Üye
Burada dıktorgen 20 ye 30 yanı giriş olma olasılığı yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
diktörtgen olan kaya mezarları karşına al sol kare olanları karşına al sağ tarafta olur diye biliyorum yanlışım olduysa arkadaşlar bilgi veriri terside olabilir araştır ibrahim.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Benim ilgimi çeken kısım işaretin ortasında yatan kadın ve başında duran kurt acaba ne demek ıstıyor