Dönemini ve degerini bilen varmi

yagiz

Aktif Üye
ustam affınıza sığınıyorum fazla ön yargılı yaklaşmıyor muyuz
çubuk resmi üzerinde foto paylaşımında bulunmuş evet ama bunları çubukla buldum dememiş henüz bir yorumda bulunmamış çubukla sadece boşluk buluyordur belki cihazla da bunları bulmuştur ama o an çubuk üzerinde foto atmak istemiştir kullanıcı eski paylaşımlarında yurt dışında yaşadığını belirtmiş tecrübelerinize saygım sonsuz üyelik tarihimden itibaren siteye girmediğim gün sadece hafta sonları onda da köydeyim siz değil misiniz yeni birisi eklenti yapıp sabırsızlık gösterdiğinde bekle sabır ustalar görüp dönecektir diyen
adamı hemen kalpazan ilan ettiniz oltacılar çok eyvallah ama herkesi aynı kefeye koymakta bizlere yakışmaz bekleyelim bir bende merak ediyorum.

Meraklıyımm

Aktif Üye
arkadaslar ,
neden yanlis anlayip dalga gecer gibi cevaplar yaziyorsunuz .
cubukla buldum derken , ilk tespiti cubukla yaptim ve illaki dedektorle tam nokta tespitini yaptim , yoksa dedektorsuz sadece cubukla sikke bulmak nerdeyse imkansiz yani , bunuda hepiniz cok iyi biliyorsunuz.
cubukla sikkenin bulundugu yeri 1 metre kareye kadar dusuruyorum.
cubuk magnezyum alan tarama ve hazneli .
kirmadan ve incitmeden , saygilar

Meraklıyımm

Aktif Üye
ustam affınıza sığınıyorum fazla ön yargılı yaklaşmıyor muyuz
çubuk resmi üzerinde foto paylaşımında bulunmuş evet ama bunları çubukla buldum dememiş henüz bir yorumda bulunmamış çubukla sadece boşluk buluyordur belki cihazla da bunları bulmuştur ama o an çubuk üzerinde foto atmak istemiştir kullanıcı eski paylaşımlarında yurt dışında yaşadığını belirtmiş tecrübelerinize saygım sonsuz üyelik tarihimden itibaren siteye girmediğim gün sadece hafta sonları onda da köydeyim siz değil misiniz yeni birisi eklenti yapıp sabırsızlık gösterdiğinde bekle sabır ustalar görüp dönecektir diyen
adamı hemen kalpazan ilan ettiniz oltacılar çok eyvallah ama herkesi aynı kefeye koymakta bizlere yakışmaz bekleyelim bir bende merak ediyorum.
slm ustat
bu dogru tespit ve samimi duygularinizi taktir ediyorum .
en azindan hemen ön yargili davranmadan bir sorsalardi zaten izah ederdim .
cubukla degerliyi tespit ettikten sonra dedektorle 1 metre kareyi taradigim zaman ancak bulabilirim , yoksa sadece cubukla tek sikke bulmak imkansiz yani , bunuda sahada tek tek yapan herkez bilir.
saygilarimla

Meraklıyımm

Aktif Üye
Vay be cubuklami buldunuz çok ilginç yurtdışı işimi ne iş şimdi bu resim son eklediğiniz . Helal olsun millet cihazla bulamıyor siz çubukla bulmuşsunuz 😊
evet cubukla yön buldum ve alani daralttim ve dedektorle noktaladigim yerden 30cm sapmayla buldum.
ben burda kimseye birsey satmaya calismiyorum , hicbirseyin reklaminida yapmiyorum , burasinin saygi deger bir grup oldugu icin kiymetli bilgi ve fikirlerinize basvuruyorum , ama goruyorumki hemen dalga konusu haline getiriliyor ve bunada cok uzuldum.
saygilarimla

Meraklıyımm

Aktif Üye
Çubukla tek para hiç inandırıcı değil
evet cubukla yön buldum ve alani daralttim ve dedektorle noktaladigim yerden 30cm sapmayla buldum.
ben burda kimseye birsey satmaya calismiyorum , hicbirseyin reklaminida yapmiyorum , burasinin saygi deger bir grup oldugu icin kiymetli bilgi ve fikirlerinize basvuruyorum , ama goruyorumki hemen dalga konusu haline getiriliyor ve bunada cok uzuldum.
saygilarimla

Meraklıyımm

Aktif Üye
Yemezler, çubukla tek para.:)
Amma çubuğun şeklini bende beğendim kardaşim. Ucu da ok gibi. Aynı zamanda teleskopik. Hele birde metali 316L çelikse tadına doyum olmaz.

Yazarken aklıma geldi;
İlk kademede gümüş
İkincisi açılınca altına tepki veriyorsa,
Çubuk 2021.5.8.3 versiyonuna geçmiş bile olabiliriz. :(
saygilarimla

Ledun

Bilgili Üye
saygilarimla
Arkadaşım Merhaba,
Sizi üzdüğüm için çok özür dilerim.
Hakkınızı helal edin.
Benim yazım kesinlikle @mayhem ustamıza hitabendi, hukukumuz eski.
Amma senin konu içinde yazılınca yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdi.
Bu sitede, başka nikimle çok fazla çubukla alakalı yazı yazdım. Bu konuların içinde tek tek ile de alakalı bölümler mevcut. Elbette çubukla tek tek yapılır, sizin kullandığınız usül de güzel bir usül. Daha ileri aşamaları da mevcut. Asla itirazım yok.
Benim tek itirazım var;
Satılan çubukların satın alınması.
Zira 100 lira maliyeti olan çubuk, yalan dolanla 1000-2000 satılıyor.
Bu şerefsizliği kabul edemiyorum. İnsanların yalan dolanla kandırılması bana dokunuyor.
Sizin çubuk da bizim fabrikasyon dediğimiz tarzda yapılmış.
İçimizden geçen ise şu idi:
Acaba bu arkadaşa ne tür yalanlar söylendi..?
Neticede tekrar özür dilerim.
Maksadımızı aşıp sizi üzmüşüz.
İnşallah bundan sonra yazarken daha dikkatli davranacağım.
Allah'a emanet olunuz.

eski

Editör
Çubukla metal 1 tl nin 200 m2 kadar bahçede bulunduğuna canlı şahit oldum. Parayı dik olarak toprağa batıran benim. 4-5 defa ara verdi. toplam süre 30 dakikanın üzerindedir.

KönigS

Member
saygilarimla
Dostum sen arkadaşları yanlış anlamışsın. Kimse seninle dalga geçmedi. Gerçekten alındıysan özür dileriz. Çubuk konusuna gelecek olursak benim görüşüm ve bilim şunu söyler çubukla sadece ve sadece yer altındaki su damarını bulabilirsin. Çubukla ne metal nede boşluk bulabilirsin. Yıllardır bu sitede yorumları okurum yada çevremde çubuk ile ilgili kullanılması gerektiğiyle alakalı tavsiyeler duyarım. Fakat çubuk ile kimsenin netice aldığına hiç şahit olmadım vede duymadım. Bu sitede bile iki yorumdan biri çubuk ile boşluk baktınız mı? Yada çubuk ile metal tespit ettinizmi falan denir. Ama ne hikmetse emin ol bu yorumu yapan çubuk ile ne boşluk nede metal tespit etmiştir. Velhasıl çubuk konusu uzaaaar gider.

Viravira

Aktif Üye
Kusura bakmayin arkadaslar,
Ben bu konuyu acan kișiyim. birkac gün yazamadim engellendigim için.
bu cubuk muhabbeti yuzunden yönetici arkadaslardan birisi herhalde beni cubuk saticisi zannetti ve beni sayfadan engelledi ve diger kullanici ismimle giremiyorum, bu eșimin telefondan onun nikiyle girdim.
Cubukla tespit ettigimi kanitlamak icin bir video linki atmistim, daha once cubugu satin aldigim kișinin sayfasina koydugu bir video, ama videonun yorumlarinda cubuk fiyati felan muhabbetu varmiști, inanin onlari sonradan gördum, ve videoyu silmeye firsatim olmadan sayfadan yasaklandim ve giriș yapamuyorum.
Arkadașlar ben cubuk saticisi veya bașka birșey saticisi degilim, sadece bu ișe gönül vermiș, hobi olarak yapan birisiyim,
Yurtdușinda yașiyorum ve șu an memleketimde tatildeyim.
Lütfen rica etsem bana yardimci olurmusunuz, bu engellemenin kalkmasi icin.
Saygilarimla

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kusura bakmayin arkadaslar,
Ben bu konuyu acan kișiyim. birkac gün yazamadim engellendigim için.
bu cubuk muhabbeti yuzunden yönetici arkadaslardan birisi herhalde beni cubuk saticisi zannetti ve beni sayfadan engelledi ve diger kullanici ismimle giremiyorum, bu eșimin telefondan onun nikiyle girdim.
Cubukla tespit ettigimi kanitlamak icin bir video linki atmistim, daha once cubugu satin aldigim kișinin sayfasina koydugu bir video, ama videonun yorumlarinda cubuk fiyati felan muhabbetu varmiști, inanin onlari sonradan gördum, ve videoyu silmeye firsatim olmadan sayfadan yasaklandim ve giriș yapamuyorum.
Arkadașlar ben cubuk saticisi veya bașka birșey saticisi degilim, sadece bu ișe gönül vermiș, hobi olarak yapan birisiyim,
Yurtdușinda yașiyorum ve șu an memleketimde tatildeyim.
Lütfen rica etsem bana yardimci olurmusunuz, bu engellemenin kalkmasi icin.
Saygilarimla
750 tl ye çubuk satan kişiyle berağber video çekip reklam ve pazarlamasını yaptığı yotube sayfasının video linkini paylaştınız ve ben de video linkinin olduğu mesajınızı silip sizi uyardım ama arkasından yine aynı sayfanın bir linkini daha paylaştınız ve bunu sanırım adminlerin faal olmayacağını düşündüğünüz sabahın 4 ünde yaptınız. Ben de site kuralları çerçevesin de yine mesajınızı silip sizi engellemek zorun da kaldım. @mayhem ustam uygun görürse kaldırır engelinizi ve yukarda @Ledun ustamızın mesajını da dikkate almanızı öneririm.

Son düzenleme:

Viravira

Aktif Üye
750 tl ye çubuk satan kişiyle berağber video çekip reklam ve pazarlamasını yaptığı yotube sayfasının video linkini paylaştınız ve ben de video linkinin olduğu mesajınızı silip sizi uyardım ama arkasından yine aynı sayfanın bir linkini daha paylaştınız ve bunu sanırım adminlerin faal olmayacağını düşündüğünüz sabahın 4 ünde yaptınız. Ben de site kuralları çerçevesin de yine mesajınızı silip sizi engellemek zorun da kaldım. @mayhem ustam uygun görürse kaldırır engelinizi ve yukarda @Ledun ustamızın mesajını da dikkate almanızı öneririm.
Ustat inanki sizin uyarinizi gormedim, degilse dikkate alir kendim silerdim, cubuk saticisiylada inanki bir ilgim yok.
Ve adminlerin faal olacagi veya olmayacagi saatlerle ilgilide inanki o dușunceye ve karektere sahip birisi degilim inaninki.
Ledun ustaya da sonuna kadar hak veriyorum.
Tekrar site yonetimi ve herkezden ozur dilerim eger yanliș anlașildiysam