Dut ağacı rum

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bu gevşekler yüzünden haberlerde her zaman defineciler yapıyor muhabbeti ve her haberde defineci ismi.Bu ve bunun gibi boş işleri yapanlar,çevresine doğaya bu tarz boş zarar verenler,Ota böceğe define var altın var diyip taşlarla böceklerle ağaçlarla fantazi yapan gevşekler asla defineci değildir.Bunu yapanlar yarım cahillerdir.Tam cahillere laf yok onlar gayet iyi ve tutarlı söz dinliyor.

olabilme ihtimali var ama onun icinde değil ben doğma büyüme beykozluyum beykoz çayırının bilen biler oradaki ağaçlarin içinden para aldıkları var hatta uğur elektronik sahibi de videosunda bu konuya değinmişti ama nasip be abi
Usta sen biraz ara ver define arge işlerine veya orucun kafası yaramıyor sana.O dediğin markanın sahibi trübüne oynayan amigodur bişey bulduğu falan yok.Orda burda güzel reklamını yaptırdı bilip bilmeden sizin gibi forumlarda youtube üzerinde yorumlar yapanlar sayesinde giydirdi yaptığı cihazları millete.Siz ne kadar kolay sanıyorsunuz bu altın bulma işlerini.Vallahi ilkokul çocuğu inanmaz anlattıklarınıza.
Hazine ve araştırma işine rivayetlerle kocakarı laflarıyla başlanmaz başlayanların hali ortada işte.​

Metalicvoice

Operatör

agac ici para mevzuu bende duydum. benim duydugum ceviz agaci idi. kumbara hesabi uc tane bestane fazla degil...

yapilan is yanlis da defineciye medya goygoyu var haberde yine. define aranip aranmadigi dahi belli degil aslinda. agaclara isim yazanlardan biri can sikintisindan olayi biraz abartmis dahi olabilir. kim demis o gazeteciye define aradilar diye. sadece zan...

bir de su var; hani videoda en son agaci kare seklinde yamadilar ya usta.
ucbes gun sonra ayni yer icin "agacta kasa" diye konu acarlarsa hic sasirmamak lazim. :)