Eski rum mezarları

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aa pardon dogru simdi araziyi biliyomussunuz gibi anlatmisim ben :) kisaca soyle ustam buyuk bir kaya var saginda magara solunda mezar sizce magarayi tuzAklayip birakmislarmidir. ? Ama hediyede olabilir diye dusunuyorum cunku o kaya ayni zamanda baska bi mezarlik alanini gosteriyo öyle diyim ben

ah bide resim olsa vallaha yerin anlattığına göre değerli ama içimdeki his daha önce patlattılarmı acaba düşüncesi

sherlock holmes

Yeni Üye
Abi ben en kısa zamanda resimleri paylasicam burda bide orada ki mezarlar olsun taslar olsun yerli yerince duruyo iyi saklanmış biyer patlatılma sansı zor

cinahmet

Member
Kardeşim aramıza hoşgeldin, lakin KAZMA kelimesi hem ülkemiz kanunlarınca hem sitemiz kanunlarınca yasaktır. Başını ağrıtmamak için lütfen site kurallarını oku, biz doğacıyız unutmayalım.

ragıp

Uzman
@sherlock holmes
bu işler biraz inanç meselesi
biraz vesvese diye düşünüyorum
kişi rum veya müsüman
toprağa verilirken, dualar eşliğinde verilmiş ise
ona veya yanına konan hediyeye cincanconlar nasıl musallat olsun?

bu sitede, çalışma yapan bir arkadaş
anında paylaşım yapıyordu :)
taşı kaldırdık, çok güzel çömlek gibi bir şeyler çıktı
diyordu
akabilinde arılar çıkmaya başladı demişti
bazı arkadaşlar vur öldür
onlar para olacak felan derken
adam bir kayboldu ki pir kayboldu
buna da şahit olduk

selametle

erol

Member
Abi dedigin dogrudur dikkate alicam ama sigara ne alaka o iste??
YERİNİZ ÖNCELİKLE HAYILI OLSUN evet dua edersin melekler dua eden müslümanı korurlar ama sigara içersen ağzın kötü kokmasından dolayı melekler yaklaşmaz melek olmiyan yerde cinler ve şeytanlar cirit atarlar

erol

Member
SİZDEN RİCAM BASTAN SONA OKUYUP YORUM YAPAR MİSİNİZ. TESEKKURLER Selamın aleyküm abilerim kardeslerim,size bi sorum var eski ve buyuk bi rum mezarliginda kazu yaparken gecenin yarisinda kazdigim yerden 1kertenkele,1karinca ve Birde essek arisi cikti esek arisi bi kac kere bana vurdu sonra arkadaslarima da vurdu yanimizdaki bi arkadasimiz korktu ve kacti mecburen bizde terk ettik orayi bu olay 2 yıl önce yasandi biz simdi tekrar gittik baktik tılsımlı mezar olayını ögrendik ve iyice bir arastirma yapmadan kazi yapmak istemedik açıkcası paraya sagligimizi satmadık ama surda ikilemde kaldik bundan 4yil once sadece bir adam isaretleri çözüp bi kapak buldu az bi miktar altın aldi yani müjdeyi aldı mujdeyi aldigi kapak bizim kazdigimiz yerin hemen hemen bi 20mt yukarısında. Size durumu anlattım simdi izniniz olursa sorumu aoruyorum
Soru 1: tılsım olayı o bölgeyi komple kaplar mı yoksa altinin oldugu yeri mi kaplar
Soru2:sidmi bu abimiz müjdeyi aldı gitti sonra falza yasamadan öldü gitti tılsım olayinda o an direk mi etkileniyosun yoksa sana gelecek zarar pesinden de geliyo mu simdi adamın muydeyi aldigi yeri kazicaz asıl altini alicaz bi sikinti olur mu
Soru 3:simdi dedigim gibi bu eski buyuk ve gayet guzel bi rum mezarligi o ölen abimizin müjdeyi buldugu kapagın neresini kazmami gerekiyo o adam kapagin altindan falza bisi yapnadan aldi altini kapak söyle bi kapak bi daire düşünün o dairenin bi ucu sivri yukariyi gosteriyo hemen bi kac metre yukarda ayni sekilde bi metre kare kadar bi kapak gibi bisey daha var müjdenin üstündeki kapaktan ufak oda ayni sekilde yarisi daire yarisi ok isareti gibi buyuk kapaga bakiyo Simdi bizim burda nereyi kazmami gerekiyo?(BUYUK KAPAK ASSAGİDAN UFAK OLANİ UFAK OLAN İSE YUKARİDAN BUYUK OLANİ GOSTERİYO) cevresindeki isaretlere bakilirsa baya aile mezarı isareti veye toplu mezar isareti kare seklinde oyuklar yani mahsen veya magara isaretleri var. SİZDEN RİCAM BASTAN SONA OKUYUP YORUM YAPAR MİSİNİZ. TESEKKURLER...
cevap.1 tılsım sadece yapan kişinin malı içindir ör tony malını tılsımlamış alex tılsımlamadan bir metre arayla aynı yere gömmüşler toninin malı tılsımlı alexyn malı tılsımsız olur cevap.2 onun ölümü kaderden başka birşey deyil tabi ölümün başka sebebleri olabilir belki çalışma yaptığı zaman çok kormuş bu korkudan dolayı sarılık geçirip siroza çeviren olen kişiler gibi olmuş olabilir üçüncü cevap için foto yüklesen güzel olur ve arı sana vursa bir daha ki sefere sende korkmadan çekinmeden arıya vur düşür arıyı

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Sevgili sherlock holmes müjdeyi alan adama musallat olduklarından sonra tılsım gerektiği gibi çalıştığı malı koruyamamış olsa bile malı alanı sağ bırakmayarak görevini yerine getirdiği için iptal olmuş olur mu sorunu hiç düşündün mü?

Sevgiler.

sherlock holmes

Yeni Üye
Bi durumda dediginiz gibi olabilir ama bu durumda olay farkli o adam ayni tepede yani ayni mezarlikta ama onun müjdeyi aldığı yerle bizim tılsım isareti aldigimiz yerin arasinda en az 20mt fark var ve adam akciger kanserinden öldü

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bi durumda dediginiz gibi olabilir ama bu durumda olay farkli o adam ayni tepede yani ayni mezarlikta ama onun müjdeyi aldığı yerle bizim tılsım isareti aldigimiz yerin arasinda en az 20mt fark var ve adam akciger kanserinden öldü
Tılsım işaretiniz 20 mt ötesini işaret ediyor olabilir mi? Adamın işlem sırasında soluduğu herhangi bir gaz filan olmuş mu, bu konuda bir söylenti var mı? Adam sigara içiyor muydu? Yaşı kaçtı?

Sigara sağlığa zararlıdır. İzinsiz kazı da sağlığa zararlıdır.

Sevgiler.