Fikriniz nedir beyler.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
2019 yilinin son espirisi yazayim,
sizde gülün gećin;
Hicbir dedektor 50 cm.derinlikteki 5X5 cm olcusundeki altini gormez. Zira;
Dedektorlerin calisma mantigi altini bulmaya musait degildir...

eski

Editör
Dedektör işinde Beklentilerinizi yüksek tutmayın.
10 yıl kadar önce Yan sokakta kanalizasyon hattı sorun yapmıştı. biz ve 1 bina o hatta bağlıydık, hat 2 bina için yapılan hattı. 2 binanın önündeki ana sokaktaki ana hatta niçin bağlamamışlar anlamış değilim .
Belediye görevlileri ellerinde dedektör asfaltın altında kalan rogarı, rogar kapağından dedektörle bulmaya çalışıyorlar. , asfalt+ altında 50 cm kadar garo toprak+ altında 15 santim kadar beton var, altında rogar kapağı .. o mesafede koca rogar kapağını tespit edemediler.
kapağın yerini biliyordum ben gösterdim , dedektör yine tespit edemedi , gösterdiğim yerde asfaltı kesip kazdılar rogara ulaştılar.

Ahmanamra

Member
Bu arada arkadaşlar simplexin piyasaya sürdüğü ilk başlıklarda sıkıntı varmış piyasadan toplatılmış gibi bir yoruma denk geldim bilgisi olan var mı. Belki çeyreği görmeyen arkadaşlarda böyle bir sıkıntı olabilir mi? Testlere bakıyorum rusyada var avusturalyada var amerikada almanyada ingilterede ne bilim farklı bir çok toprak yapısında adamlar her segmentteki makinayla karşılaştırmalı testler yapmışlar. Acaba bizim piyasaya sıkıntılı başlıklarla sürmüş olabilirler mi? Almaya gittiğimde firma ile özellikle görüşeceğim bu konuyu.

mesela

burada arkadaş delikli tuğla testte çeyreği göremiyor ve ilgili yorum da bu videoda yapılmış

birde vu videoya bakalım

Yani nasıl olacak bu işler millet neye inanıp alacak koca koca firmalar milleti kandırma topunun altına girecek kadar risk alır mı gerçekten ? Kullanıcı kafasını geç işletmeci olarak düşündüğünde kendi testlerinin geçemeyen bir cihazı sen piyasaya sürer misin ? Ben alırken test ederek alacağım özellikle çeyrek alıp bakalım firma yorumları ne yönde olacak.

Kafalarda deli sorular.

Son düzenleme: