Gladiator 10 alan tarama???

N@KKoZ

Aktif Üye
Bende açıkcası alan taramalara inanmıyorum ancak arkadasım GTR-9 ile 10 kg bakır para bulmuştu dere kenarında 4-5 yıl önce. Ondan sonra 20-30 bin liralık cihazlarla kurus bulamadı :)
Akabinde cihazı bana hediye etti açtık içini karıstırdık FM devresi gibi devre var ama adam buldu :)

Smokin

Moderatör
Moderatör
Alan tarama neye göre tarıyor?
Alan tarama eşittir yalan tarama .
Herhangi bir çubuk alan tarama ya bin basar. Rast gele

larix

Yeni Üye
Arkadaşlar G plus 11 diye alan tarama cihazı, sizin GTR 9 -10 dediğiniz cihazın daha üst versiyonu özel yapım, altın gümüş bronz ayrımı yapan ayrıca boşluk da arama yapan, çubuğun içine su koysan suyu bulan hatta herhangi birinin saç telini çubuk ucuna sıkıştırma yaptığınız da onu bile buluyor, fiyatı 2200 lira, dediğim gibi yalçın arslan define. çözüm uzmanı var YouTube da ordan son 1 aylık videoları izleyiniz net bilgi edinirsiniz

muratt

Yeni Üye
G plus 11 miş gtr 9 un ismini degistirmis satacak enayi ariyor madem buluyorda o kadar yer bulup neden cikarmiyor cihaz satmak icin biyerlerini yırtıyor

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar G plus 11 diye alan tarama cihazı, sizin GTR 9 -10 dediğiniz cihazın daha üst versiyonu özel yapım, altın gümüş bronz ayrımı yapan ayrıca boşluk da arama yapan, çubuğun içine su koysan suyu bulan hatta herhangi birinin saç telini çubuk ucuna sıkıştırma yaptığınız da onu bile buluyor, fiyatı 2200 lira, dediğim gibi yalçın arslan define. çözüm uzmanı var YouTube da ordan son 1 aylık videoları izleyiniz net bilgi edinirsiniz
Si bu cihazı kullanıyorsunuz sanırım. Bu cihazla hiç metal buldunmu? Demir, kurşun gibi. Selametle kal

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Alan tarama denilen cihazların tamamı elektronik anlamda yok hükmündedirler.
Almayı düşünenlere paranızı çöpe atmayın diyorum, uyarmak benden uyup uymamak size kalmış.
Marka ve modelin bir önemi yok hepsi aynı, alın işte.

myorulmaz34

Yeni Üye
Arkdaşım çok memnunum demissin bende cubuk yaptim fakat genis bir alanim var alan tarama da araştırıyorum aciklarmisin olumlu olumsuz yanlari nelerdir
Doğru dedin ustam bende biraz araştırma yaptım alan taramalar ile ilgili bu cihaz birebir GTR 9 ile aynı sadece etiket değişik fiyatı da yüksek bu arada