Hepsi bir yerde adamı deli edecek işaretler topluluğu

micoteam

Yeni Üye
Eleştirilmek hoşuna gitmiyor ama maalesef çelişkiye düşmekten de kurtulamıyorsun hocam. İlk mesajında 1 km kare içerisinden bahsediyorsun. Bu mesajında da 2 saat yürümekten söz etmişsin. 1 Kmyi 2 iki saatte mi yürüyorsun yoksa 2 saat yürüyüşe mi 1 km diyorsun anlamadım. Ya hesaplamalarında bir yanlışlık var ya da işretlerde bir tuhaflık var. Hepsinin bir arada olması ilginç. Bu arada bu resimlerin daha önce paylaşıldığını sanki hatırlar gibiyim ama neyse...
Bu resimlerin bazılarının daha önce paylaşılmış olması çok çok büyük bir olasılık çünkü halka açık deniz kenarında olan bir yer amma ve lakin bazı fotoğrafları paylaşmıyorum.Eğerki mesela teraziye giden güzergah harita ölçümlerinde 770 mt civarı çıkıyor.O yolu 2 saatte yürürüm diyorsan buyur gel gidelim.O dikenlerin,makiliğin içinde elimde stihlin şarjlı budama testeresi,küçük jilet gibi keskin nacak,budama makası,elimdeki iş eldiveni allah razı olsun rusyadan arkadaşım hediye getiriyor,sırt çantasında 2 kiloluk demir saplı çekiç,murç,keski,su,sefertası,telefon vs. Dikenli kuşkonmaz bitkisini bilirmisin.Adam boyu ve metrelerce onların arasından yürüyon.Yol yok,patika yok,böğürtlenleri,kuzu pırnarlarını falan saymıyom.Öyle çizme falan yemez.4-5 bin liralık bir bot,sağlam bir avcı pantalonu,kışın aba pantalon,üzerinde kot mont başında şapka gözünde gözlük olmadan yürüyecek delikanlı varsa gelsin.Köpeğim gelmedi ilk gidişimde.Yukardan aşağı ineyim dedim ormaniye odun sterlerini çalmasınlar diye her yeri kepçeyle kazmış motorla istediğim noktaya gidemedim.Tepeye yayan çıksan aşağı inmeye kalksan çoğu yerde tel çekmiyo_Ormanda kaybolursun.Ah be güzel abicim.Terazinin olduğu kayanın üzerine oturuyorum konum hassasiyeti 300mt.İphone 12im var konum alamıyorum.Redmi note9 pro var.Konum alamıyorum.Yandexten alamıyorum.Bingten alamıyorum.arielden alamıyorum.Rus topo uydu pro dan alamıyorum.Google earth pro dan konum alamıyorum.Macbookumu götürdüm.Konum hassasiyeti 2000mt diyo🙂Hava biraz daha kışlasın haberlere çıkacam bütün garibanların bakkallara olan borcunu kapattı diye.Dur bakalım terazinin sol kefesini boş sağ kefesinde hançer işareti var ama boş taraf ağır basıyor.Daha aşağıda.Hançeri hz.Ali kılıcı gibi çift başlı ama kabzesi sivri ve ters yönü gösteriyor.3 kişi gidecez inşallah hakkımızda hayırlısı olur.Bir kuruşunu istiyorsam Allah beni oradan geri döndürmesin.Ama garibanın yetimin kış günü yüzünü güldürsün