Heykel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana görede replika bir heykel, ama gerçekten çok iyi işçilik. Formuna bakarsak orjinalinden birebir kopyalanmış. Orjinalini piyasada bulumayacağımıza göre orjinal diyebiliriz.

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Vanli65 bu heykel çok erotik olmuş güzel bir boyayla barın önüne koysan müşteri çeker... Dene gör

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bu kisi ...egerki bu buldugu sey gercekse Buyuk 1 ihtimalle ya istikbarata ...yada 3 kaatciya takılacak.... nereden mi anladım...? Buradaki uyarı genele müzeye teslim etmesi dir .... bası ağrımasın..sıkıntıya düşmesin.... site yoneticisine yaptığın tavsiye bile .... .... sıkıntı..... hiç güzel değil....
Uçmuş bu sitede sana fazlasını deyil bir elin parmaklarının 5 te üçünü söylesem parmaklarını yersin kimin ne olduğunu kim olduğunu bileli çok oldu ve geçti
Bu msjdandan bir önceki msjimi oku
Ben o lafın yine arkasindayim
Ben öyle herkese kefil olmam
Insanları bilip bilmeden yargılamayın zan altında bırakmayın bu şahıs istihbaratın ne olduğunu
Bilipte bu paylaşımı yaptığını bile sanmıyorum ama öğrendi ve sanırım bir süre burda olamiya bilirde..... nedemek istediğimi anla lütfen

Turko

Uzman
Uçmuş bu sitede sana fazlasını deyil bir elin parmaklarının 5 te üçünü söylesem parmaklarını yersin kimin ne olduğunu kim olduğunu bileli çok oldu ve geçti
Bu msjdandan bir önceki msjimi oku
Ben o lafın yine arkasindayim
Ben öyle herkese kefil olmam
Insanları bilip bilmeden yargılamayın zan altında bırakmayın bu şahıs istihbaratın ne olduğunu
Bilipte bu paylaşımı yaptığını bile sanmıyorum ama öğrendi ve sanırım bir süre burda olamiya bilirde..... nedemek istediğimi anla lütfen
Biri tutmuş biri pişirmiş öbürü yemiş , diğeri de Hani bana hani bana demiş. Benim hesapta 4 parmak çıkıyor , Senin hesap Yanlış öğrenin artık, bu sitede bir elde 4 parmak var diyorsak 4 parmaktir 5 değil. mayhem bir elde 4 parmak var ağa anlatamadım gitti halbuki 10 numara öğretmenlik becerisine sahibim. Öğrenciler tembel. Tatil istiyorlar hep çalışalım okuyalım diyen yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...