Imkan yetersiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Kendi bahçemde demişsin, kazma kürek ile acele etmeden yavaş yavaş boşalt etrafını. Zaman ve yer sıkıntısı olmasa gerek. Kolay gelsin.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
makineyi atan arkadaş tünelin girişini de söyleseymiş ya sana ordan girebilirsin insan gücü de yeter sana başka bişeye de ihtiyacın olmaz

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Sana bu şarkıyı hediye ediyorum arkadaşım. Bu tip şeylere düşen hala var mı :LOL: :LOL: :LOL:

Han9696

Yeni Üye
makineyi atan arkadaş tünelin girişini de söyleseymiş ya sana ordan girebilirsin insan gücü de yeter sana başka bişeye de ihtiyacın olmaz
Gardas ben girişi buldum sıkıntı girişteki kayayı almak gerisi iplik cozugu gibi gelecekte kapakta kaldık

Han9696

Yeni Üye
Sana bu şarkıyı hediye ediyorum arkadaşım. Bu tip şeylere düşen hala var mı :LOL: :LOL: :LOL:

Var yada yok
Tipimde şeklimde namimda gayet yerinde. Senin tip müsait değil la herhalde sen gereksiz yorumları seviyorsun anlaşılan. Şarkı için saol la valla ilk defa dinledim 😊 dinlediğin şarkılardan belli oluyor nasıl bi şeklin olduğu 😉
Yapacaksan adam akıllı yapmıcaksan hiç yapmican yorum gardas delikanlı olacan gevşek değil la

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Adamlar uydu izlemesi yapıyor, alan tariyorlar sonra imkan yetersizmis :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.
Ben soyleyim onların aradığı imkan,
Yere ortak arıyorlar, eğer varsa oda lahit falan çoktan boşaltıldı.
Biri ortak olacak sonra Bi açacaklar içi boş.
Akıl mantık işi değil lütfen düşmeyin bu gibi çakalların tuzağına. Spam olarak işaretleyip kapattım konuyu bakınsana salyaları buluşmaya başladı. Hiç gerek yok herkes kendi nasibini yer ,kimseye ortak olmayın bu işin sonu hep hüsrandır varsa yanınıza guvenilcek bir kişi gidin dağda tepede kendiniz arayın açılmış, işlem görmüş yere sonradan dahil olmayın. Bulsanız bile hayır gelmez .
Sağlıcakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...