İznik nikea

Arkelog16

Member
Oymalı hacların yanı basında ustam bunu yenı fark ettım bu tepede her yer yerlı kaya vıdeo cektım ama atılmıyorr buraya sanırım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buranın sistemini yarın izah edeyim. Cepten yazamıyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Önemlidir..sona sosyal medyada buradaki yazıları yayınlayıp arıza yapanlar var.sit alanına antik esere azmettirii yol gösteriler...teşfik ediyiler diye cigrinanlar var..sit alanı konuları öksürtüyor bizi .
Bu hala gecerli isterse 20 sayfa dallanip budaklansin....nezamanki konu sahibi .bukadar yoruma fikire istinaden somut islem calisma yapip aha bende surayi aradim su derinlikteyim su cikti derse resimle desteklerse.ozaman helal olsun ekmeginin pesindeymis derim..yoksa saafi ruzgardir eser gecer. bozoklu ustam.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Sistem üzerine söyleyeceklerim var benimde .Aynı kayanın üzerinde dur ön tarafları tam göreceğimiz yakın ön ve uzak ön kısımları görelim.

Arkelog16

Member
Ustlar her yer yesıllık bellı olmuyor ama yıne soyluyorum sağında solunda her yerde yerlı kayalar var ayrıca bazı ustalar resım olmazsa ruzgardır galan fılan yazmıs benım amacım degerlı tecrubelı ustaların tecrubelerıyle nokta atışı yapmak dallanıp bulandırmamak yardım eden bütün ustalara tşk ederım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burası denize yakın bir yer olmalı. kayalıklardaki figür sayısı kadar Lahit mezarın bir arada oldugu bir çeşit yeraltı şehri. içerisinde; Tapınak, ayin salonu,Sunu odalarının oldugu büyük bir galeri. Giriş için uzunca bir Tüneli vardır (30-1000 metre arası) tepenin denize bakan yönündedir bu tünel. sahilden dahi başlayabilir. Mutlaka su tuzaklıdır. Asıl mesele ise aynı yapıda birkaç örneğin olduğu bu yerler kayıt altındadır. ve biz gibi gariban definecilere yedirmezler. ekonomik ve politik gücün varsa rast gele.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aynı sistem, deniz yada göl.