( Kabala nedir ) diye google'ye yazınca çıkan görseller. DİKKAT.

AyetelKursi

Yeni Üye
Selamun Aleykum.
Arkadaşlar geçen gün bu forum'da bir konu açmışlar. Konu sayfasında vodo, kabala, papaz büyüsü hakkında konuşuyorlardı. Kabala kelimesi dikkatimi çekti. Google den kabala nedir diye yazdım. Mantıksız ve çok ilginç görseller çıktı. Görsellere 2-3 dakika kadar baktım. Daha sonra o gece sabaha kadar uyuyamadım. Varlıklarını çok net şekilde hissettirdiler. Böyle bir şey varmı ya ? Bu nasıl bir iştir ? Ayetel Kursi okuyunca Allaha şükür rahatladım. Bilgi için şimdiden çok teşekkürler.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bilinç, insanoğluna verilen en büyük sırlardandır.
Cinni varlıkları ya da şeytanı güçlü sanmayın. Sizden güçlü değiller. Onların işi vesvese ve zandan ibarettir. Bilincinizdeki gücü hissedin ve onlara geçit vermeyin.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun Aleykum.
Arkadaşlar geçen gün bu forum'da bir konu açmışlar. Konu sayfasında vodo, kabala, papaz büyüsü hakkında konuşuyorlardı. Kabala kelimesi dikkatimi çekti. Google den kabala nedir diye yazdım. Mantıksız ve çok ilginç görseller çıktı. Görsellere 2-3 dakika kadar baktım. Daha sonra o gece sabaha kadar uyuyamadım. Varlıklarını çok net şekilde hissettirdiler. Böyle bir şey varmı ya ? Bu nasıl bir iştir ? Ayetel Kursi okuyunca Allaha şükür rahatladım. Bilgi için şimdiden çok teşekkürler.
Bende kabala nedir deyip google daki mantıksız dediğiniz görsellere baktım.Bende hiç bir etki oluşmadı.
/3 dakika hangi görsellere baktınız?
Görselleri buradanda paylaşma imkanınız var mı?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamualeykum kurbanım
Pratikte Kabala, kötülüklerle ilgilenmenin yolu ve semboller yoluyla psikolojik dünya üzerinde güç kazanmanın tehlikeli bir sanatı ve büyüye dayalı bir formudur."
Bu tur bilgi ve büyuye meyilli olanlari etkisi altına alma ihtimali çok yüksektir
Kuran ve kelam ilmi olmayanların kesinlikle butur yazi kitap sembollerden uzak dirulmalıdir
Yoksa tedevisi olmayan yaralar açabilir
Çünku semboler ve görseller insanin bilinç altıni çok cabuk etki altiğına aldığına tanik olunmuştur

Size tavsiyem ilmi olmayanlar bu tür şeytanin isı olan şeylerden uzak durmanızdır ALLAH CC
Bu ilmi kullanmayi melekri vasitasila insanlığa hz lut döneminde öğretmiştir bunun k9nusu çok uzun
ALLAH CC ilmini artırsın

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Butun doğaya bırakilan izlerde mutlaka talmutdan izler marmıdır diye sorarsaniz illaki
Vardır

CRACKER

Yeni Üye
Selamun Aleykum.
Kısa öz yazayım.Havas işine merak saldık 3 sene evveli gerçi pekçok şey öğrendik.O işin ilacı ayetel kürsü hatta önden sağlam 1 salavat- 1 fatiha 3 ihlas 1 felak 1 nas oku üstüne 1 ayetel kürsi peşinden gene 1 salavatı şerife ve ellerine üfle sonra kafadan başla sağ ev sol el tüm vücudunu teyemmüm eder gibi mest et yat.

şunuda okuyabilrsin.
-----------------------
Cinlerden Allah’a Sığınma
-Euzü bivechil-lâhil-kerim, ve bikelimâtil-lâhit-tâmmâtil-letî lâ yücâvizü-hünne berrun velâ fâcirun
min şerri mâ yenzilü minessemâi ve şerri mâ ya’ricü fîhâ vemin şerri mâ zeree fil-ardi vemin
şerri mâ yahrucü minhâ vemin fitenil-leyli ven-nehârî vemin tavârikıl-leyli ven-nehâri illâ
târikan yetruku bihayri yâ Rahman.

Sığınırım Keriym Allah vechine ve O`nun kelimelerinin tamamına ki, iyi kötü hiçbir şey onları
tecavüz edemez... Semadan inenin ve Semaya yükselenin şerrinden, Arzda üreyenin
ve Arz’dan çıkanın şerrinden, gecenin ve gündüzün fitnelerinden, hayırla olan müstesna
geceleyin kapıyı çalanın şerrinden, ya RAHMAN!.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Keskingöz ustanın da dediği gibi bilinciniz ile alakalı olmuş yaşadıklarınız bunun metafizik başka bir açıklaması yok. Misal akşam belli bir süre define videoları izleyip bilinç altınıza çok ciddi etkisi olursa muhtemeldirki rüyalarıniza kadar giricek benzer görseller... İnsan bilinç altıni harekete geçirmek sureti ile yaşadığınız duygunun farklı versiyonlarını yaşayabilir.....