kanallı oyma

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Selamun aleyküm. Sayın ustalarım. Nasip olursa hafta sonu bir yere gitmeye niyet aldım. İşaret kanallı oyma. Bulunduğu yer 2000 metre yüksekte bir dağ zirvesinde. Bulunduğu kayalık yerde sergen kaya. İşaret yuvarlak oyma kanallı olup kanalı kayanın dibine kadar inmektedir. El değmediğini umarak çalışma yapmak istiyorum. Sizlerden yardımı şu nedenle istiyorum. Kalite oranı nasıldır beni ne karşılar. Yani çıkacak malzeme tatmin edermi yada malzeme çıkarmı. Kendi gördüğüm bir işaret olup çok kaliteli işçilik vardır.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
??? Ustalarım bi yorum yapıp beni teşvik etseniz :)

SAHBAZ

Bilgili Üye
Hersey kaliteliyse sende kaliteyi yakala ustat sagir duymaz uydurur gibi bu haliyle yorum yapmak:)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Daha önce çok defa yuvarlak oyma çalışması yaptık fakat kanallı ilk olacak. Bu şekilde oymayı açmış Tecrübe sahibi arkadaşlara bi sormak istedim.

ases24

Member
murattırosso .kardeşim bu oymanın fotosu yokmu 2000 mtr de bir oyma sadece bir mezar için olmaz tek bir oymanın bile mezarlık alanını verdigi magara mabed su sarnıçları dahi verebilir sen oymanın bir fotosunu gönder duruma göre degerlendirilir inş

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Hafta sonu direk çalışma yapılacak hayırlısı ile. Nasip bakalım.