Kaplumbağamı? yanında 3 basamak ustalarım bir bakabilirmi?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
üstadım son 2 fotoyuda yükledim.belirtiğiniz alanların boşluk tespitini yaparım.ama baş istikametinin ön tarafında boşluk tespiti var.
Boşluk tespiti yapıldığında şu bilgileri bize verirseniz aşağıda ne var %90 anlarız inşallah:

Boşluğun Eni
Boşluğun Boyu
Tavan ile taban arası yükseklik (boşlugun yüksekliği)

Ayağınızı bastığınız yer ile boşluğun tavanı arasındaki mesafe (kazılacak derinlik)

Bu bilgiler var ise yazınız.
tek nokta derinlik almak kesinlikle yetersizdir.

seyis17

Member
Kardasım
alanda isen; bu kayalığın üstüne çık.
Kayalığı da alacak şekilde saat 10-12-14 istikametlerinde uzak ve manzara resimleri çekip yükleyiver inşallah.
İlerisini görmeden olmayacak. Sivri uçların gösterdiği yönler daha da önemli.
ustam alanda değilim.dediğiniz yerin geniş fotolarını çektirip yüklerim inş. kasımda işlem için alana gideceğim.Tabiki desteğinizle çözersek. yer çok müsait.makine çalışır durumda.

seyis17

Member
Boşluk tespiti yapıldığında şu bilgileri bize verirseniz aşağıda ne var %90 anlarız inşallah:

Boşluğun Eni
Boşluğun Boyu
Tavan ile taban arası yükseklik (boşlugun yüksekliği)

Ayağınızı bastığınız yer ile boşluğun tavanı arasındaki mesafe (kazılacak derinlik)

Bu bilgiler var ise yazınız.
tek nokta derinlik almak kesinlikle yetersizdir.
ustam boşlğun eni boyu 1x1 civarında idi kablo çektim ilk çarpı yeri iki metre civarı verdi.tespitim bu kadar oldu.yanımda elemanlar vardı detaylı incelemek istemedim.dediğim gibi kasımda istediğiniz tüm veriler elimizde olacaktır.saygılar sunarım

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
buranın bir girişi olmalı bşlukla yakalarsın anca