Kral Odasi olabilirmi?

Maden-Mineral

Bilgili Üye

Benim işim greek gelir gider ulaşır bazen yazılar.1.görseldeki kabuk dediğin vaftiz işaretidir.Aile bireylerinin baş taraflarının üst tarafında bulunan koruyucu sembol.Hıristiyanların bebeklerinin veya çocuklarının ebevyenleri ile birlikte Tanrı ile yaptıkları antlaşma anlamına gelir.Mesela bazı ortodokslar güvercin sembolü kullanır kabuk yerine.Paylaştığın görsel kral kraliçe değil.Anne Baba ve Çocuk.

Bu görsellerin sahibini çok iyi tanıyorum yazmışsınız.Arkadaşınızdan ilk görselde bulunan aile bireylerinin üst tarafında bulunan yazıyı komple net resim çekmesini isteyin.Tam karşıdan yakın ve net gözükücek şekilde.Aynı işlem 2.resimde bulunan yazılar içinde geçerli tam karşıdan yakın ve net çekim sağ sol açık şekilde.​

Elimde olanlari yükleyeyim,
Tam Karsidan cekme sansi 0 cünkü icine girmek mümkün degil! Degil derken, daha genis capli acilmasi gerekiyordu!
Umarim bu Resimler tatmin eder.
Sen bir bak sonra tekrar yazisiriz ustam.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Elimde olanlari yükleyeyim,
Tam Karsidan cekme sansi 0 cünkü icine girmek mümkün degil! Degil derken, daha genis capli acilmasi gerekiyordu!
Umarim bu Resimler tatmin eder.
Sen bir bak sonra tekrar yazisiriz ustam.
Tatmin etmez bu resimler.Usta öncelikle paylaştığın görsellerin çevresinde bulunan toprak yapısına bakarsan daha önce açılmış yer olduğunu anlayabilirsin.Bu haliyle minareldir.Yandan bakarak eski yazılar çözülmez ama bir kelime yakaladım.
Görselde işaretlediğim kelimenin anlamı
[ XAPIN ] iyilik,şükran,teşekkür,İsa mesihin getirdiği iyilik veya koruması anlamlarını taşır.Luka incilinden alınmadır.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Tövbe deeee..
Benim dedigin O islerde AYAK izim Olmaz!
Mesajlarimi Kontrol edenler bilir. hicbir üyeye Mesaj atmadim! Atmadim derken, Butür islerle alakali; baska yönden evet, Mesaj yazdim ama benim Özel sorunlarimla alakali:)
SUi ZANNI BIRAK Arkadasim....
Sui zann :rolleyes: Güzel ustam ben size bize gel gel yapıyorsunuz demedimki, siz beni yanlış anlamışsınız. Ben resimleri size yollayan arkadaş gurup kimse onları kastettiydim. Bunuda yılların kattığı tecrübe ve birikime dayanarak söyledim. Yanılıyor olabilirmiyim elbette olabilirim, ama sui zan değil bu şüphe diyelim. Ve şüpheyle yaklaşmak bu işlerde insana kaybettirmez kazandırır. :) sağlıcakla kal...

ersen0010

Bilgili Üye
Usta Tercüme ederse harika olur...
@Mal bulanındır denen Arkadas, Nezaketi ile konuya aciklik getirmis! Sagolsun Var Olsun...
Örnek bir Arkadas,
Bilmediğim konularda yorum yapamam.
1. Bu sitede tercüme işini benim bildiğim tek bilen @vakko usta o tercüme ederse olur dedim.
2. Yerin ne olduğunu bilmem ama işçiliğin den çok güzel ve önemli bir yere benziyor.
Sen zannediyormusunki usta bizim bildiğimizi aradığımızı başkasının bilmediğini
Bu ülkede israil vatikan ermeni gurubu cirit atıyor. Yaşanılanları duymadıysan ben size boş vaktimde anlatabilirim. Konuya. Açıklık getirmesemde fikrimi paylaştım. Alaycı tavrınıza teessüf ederim. Allah işinizi ras getirsin

Maden-Mineral

Bilgili Üye

Tatmin etmez bu resimler.Usta öncelikle paylaştığın görsellerin çevresinde bulunan toprak yapısına bakarsan daha önce açılmış yer olduğunu anlayabilirsin.Bu haliyle minareldir.Yandan bakarak eski yazılar çözülmez ama bir kelime yakaladım.
Görselde işaretlediğim kelimenin anlamı
[ XAPIN ] iyilik,şükran,teşekkür,İsa mesihin getirdiği iyilik veya koruması anlamlarını taşır.Luka incilinden alınmadır.

ustam sagol var ol, Zahmetine tesekür ederim.
bakarsin ileride daha iyi bilgilere sahip olursun.
Yazdigim gibi, Burayi onlar Kapattilar, uzun zaman acik kaldi zaten, bahcesinde bulunuyordu.
Baktilar boyundan büyük gelecek biraktilar, tabi saglam bir bilgide gelmeyince pes ettiler öyle kaldi!

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Bilmediğim konularda yorum yapamam.
1. Bu sitede tercüme işini benim bildiğim tek bilen @vakko usta o tercüme ederse olur dedim.
2. Yerin ne olduğunu bilmem ama işçiliğin den çok güzel ve önemli bir yere benziyor.
Sen zannediyormusunki usta bizim bildiğimizi aradığımızı başkasının bilmediğini
Bu ülkede israil vatikan ermeni gurubu cirit atıyor. Yaşanılanları duymadıysan ben size boş vaktimde anlatabilirim. Konuya. Açıklık getirmesemde fikrimi paylaştım. Alaycı tavrınıza teessüf ederim. Allah işinizi ras getirsin

Arkadasim, sana Zahmet, su alayci tavrimi yada yazimi bana göndersene. Görelim bir.
Aynisini Deli Firat ismindeki Üyede yazdi!
Sana zahmet bir el at su ise.
Varsa benim öyle bir Gafletim, Özür dilerim!

Bekliyorum..

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Burada bir işlem yapmayı, yada sonuçlandırmayı düşünüyormusunuz. Yoksa sadece öylesine bir paylaşım mı.
HAYIR Arkadasim, asla ama asla bu islere girmem ve isimde olmaz!
Benimki burda Sohbet olsun Zaman Dolsun.
Ben Bir garip insanim, Basimi belaya sokamam!

25 YIL önce bir Tümülüs actim. o iside bitiremedik öylece kaldi.
O Günden sonra butür Kazi gibi islerle hic ugrasmadim!

Ben Maden Mineral islerine bakarim! Varsa Elinde Tas - Maden gibi nesneler, yardimci olurum.
Kazi isleri "ALLAH" Esirgesin...