kurt kaya cozumu

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim öncelik ile bu resimlerdeki kayalar bakılmalı .
Kurdun öndeki oklu yerinden ve dört bir yanından boşluk bakılmalı. Baktığı yönde bir mağarası olmalı kapatılmış olabilir iyi incelenmeli. Baktığı yönde dere var ise derenin karşısında olabilir mağarası. Ve bu civarda bazı figürler olmalı buranın kalesi olmalı.
Şimdi gelelim bu kurdun geniş çaplı aramasına.
1. Güney doğu kısmında ırmağı olur
2.Tam güneyinde sunaklar olur oralardaki kayaları iyi incele
3.Sunağı bulur isen sunağın hemen doğusunda üçgeni olur giriş oradandır
4.Üçgenin kuzey batısında haç işareti olur
5.Kuzey batı yönünde biraz mesafeli ayı figürü olur.
.6.Ayı figürünün güney batı yönünde ırmağa bakan kayalık kısımda ise en önemli mezarlar mağarası olur.
7.Bu kurt başından batı yönüne ilerler iken kayalara dikkatli bak başka figürlerde olmalı onları da bulursun inşallah kartal gibi yılan gibi VSVS. Kolay gelsin
IMG-20210302-WA0000.jpg

IMG-20210302-WA0000 (1).jpg

IMG-20210302-WA0000 (2).jpg

karakartal88

Aktif Üye
KARDES BEN BUNUN KURT OLDUGUNU DUSUNMUYORUM.BU KAFANİN YANAK KİSMİNDA DİKDORTGEN UÇGEN VE Bİ OYMA VAR BANA KALİRSA BURDA 3 AYRİ İSLEM VAR BAYAN MEZARİ DÜŚÜNCEM BU YONDE KOLAY GELSİN.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
detaylı fotoğraflama yapmanızı rica ediyorum.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
kayada çatlak görsenız işaret falan diyosunuz hayal gucunuzden vazgecin definecilik bu değil bilgi ister işaret okumak ister ama umut fakırın ekmegi sizde haklısınız. hicbirşey yok kardesim var deyene inanma inanıp kazma hayallerın suya düşer. her işareti heryere yapmazlar işaretlerin bır yapılış amacı ve şekli vardır iyi günler.