kuyu hakkında bilgi

arkelogbey

Member
Normalde 60yıldan fazla olduğunu bildiğimiz armut ağacı ve dut ağacı vardı cevresinde ilginctirki armut ağacı kendi kendine kurudu evi felan detaylı videoya cektim kuyuyuda

arkelogbey

Member
Elimdeki evin fotorafı bu bugün detaylı video fotoraf paylaşacam bu işlerden anlayanlara detaylı bilgide verilir

KULT

Aktif Üye
Elimdeki evin fotorafı bu bugün detaylı video fotoraf paylaşacam bu işlerden anlayanlara detaylı bilgide verilir
Üstadım siz resimler diye bahsetmişsiniz ama sadece tek bir resmi defalarca çekip yayınlamışsınız. Çevre yok, geniş açıdan resim yok. Siz vesikalık fotoğraftan adamın boyunu tahmin etmemizi istiyorsunuz. Tek bir resimle ermeni evlerinde define yazılarını ve videolarını ilişkilendirirseniz zaten hayal kurmuş olursunuz. Öncelikle şunu bilmek lazım. Ermeni evlerinde malzeme falan kalmadı artık. Alayı yerini buldu. Çok şanslıysanız gündemde olmayan birşeyler yüzünden belki bişeyler denk gelir. Ayrıca o kuyu zaten gömü ve saklama için uygun değil.

@ibrhm

Bilgili Üye
Fotoraf icin anca vaktim oldu toprak girmiş iceriye yarım metre kadar daha kazmıştım balcık toprakla karşılaşmıştım kazılmıyordu daha fazla ara vermiştim bende
Kuyuyu içerisini güzelce temizle , duvar taşlarıni incele ve etrafında çubukla boşluk tespiti yap, bir tünel varsa seni odaya götürür.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Kuyunun konumu evin bahçesindemi?