Kuyu içerisinde üçgen işareti çözebilen var mı ?

baskently

Yeni Üye
arkadaşlar merhabalar yeni katıldım pek bilgim yok
kuyu içerisinde üçgen işareti var. Kuyu taş örme veyatta kayadan değil. Kist dediğimiz sert toprak. Kuyunun içine girdiğim zaman en fazla 1.5 genişlik 3metre yükseklik var. Kuyunun içerisinde " kist " dediğim sert toprak bitiyor taban ve etrafı kum ile devam ediyor. Kumu temizledim tabana oturdum herhangi bir işaret yok gene sert doğal kist diyebilirim. sağını solunu 2 mt kadar ilerdim hep kum gidiyor yön bulamadım yardımcı olacak var mı ?

not : üçgenin üç etrafı eşit, üçgenin kanalları oyulmuş şekildedir. üçgenin dar açısı yukarı bakmaktadır. ve üçgen işareti ile karşı karşıya birde mumluk gibi oyma üçgene benzer bir yer vardır.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Oncelikle hos geldiniz..
Bu sekilde saglikli bir yorumlama zor. Resim yukleyiniz uzerine konusalim..
Kuyu bir tarlanin ortasinda degildir sanirim. Cevre yapi bilgisi de verirseniz daha saglikli ilerlenir. Yakin bir cevrede muhtemel kilise vs. ibadethane vardir. Mumluk detayi guzel ama resimlerseniz daha da keyifli olacaktir sizin acinizdan.

baskently

Yeni Üye
Hoşbuldum resim çekmedim ama çektiğimde yükleme yapacağım. Yakınında eski bir kilise var, yaşam yeri. arazide değil hocam. Mevcut yerleşim yeri içinde. üçgenin ortasında da çarpı işareti yada artı işareti mevcuttu.