Makro Cf77 işe yarar mı

Akel0412

Yeni Üye
Ustalarım bugünlerde bir mabed buldum çevresinde yaşantı olmuş zamanında birkaç kişi çevresinde tek tekçilik yap dediler iki tane metal buldum birde elimdeki makina Makro Cf77 işe yarar mı sizce birde altında mağara gibi yerler var onların birinin üstünde birşey gördüm müjdelik gibi birşey olabilir mi uydu görüntüsü aldık mabedin orada yer altında 8 oda varmış mağaralar da bulduğum müjdelik işaretini ve mabedin fotosunu yüklüyorum bir zahmet el atın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hostia

Moderatör
Moderatör
Makro Cf77 vlf makinedir yüzey aramada kullanılır bu şekildekki derinlerde hayatta kullanılmaz ve ek olarak yüzey aramada bile tavsiyem değildir Cf77 çıkalı 10 sene oldu teknoloji 10 senede aya çıktı indi.

Akel0412

Yeni Üye
Peki hocam makine konusunda bir öneriniz var mıdır

Definecikuzu

Bilgili Üye
uydu tamamen kandırmacadır burada açıklamaya uğraşmayacağım zaten uydu yalanıyla alakalı forumda tonlarca konu var ha inanmazsan 8 yere de bak yalan olduğunu gözünle gör ama emeğine yazık olur karar senin dedektör konusuna gelirsek galiba dedektör tecrüben yok ama başlangıç olarak sana daha uygun dedektörlere bakmak lazım ha ben bunu kullanıcam dersen de tabiki kullanabilirsin sonuçta vlflerin arasında atla deve yok kendini geliştirip bu cihazın sana yetmeyeceğine karar verdikten sonra başka cihazlara da yönelebilirsin.

Hostia

Moderatör
Moderatör
dedektörler 3 guruba ayrılır giriş seviyesi, orta seviye ve profesyonel şeklindedir. sen hangisisin eğer giriş seviyesi isen Quest X5, garret ace, minelab go find, c.scope bunlara göz atabilirsin. daha çok var istersen aklıma geldikçe yazarım sen bilirsin bunları incele.

Definecikuzu

Bilgili Üye
dedektörler 3 guruba ayrılır giriş seviyesi, orta seviye ve profesyonel şeklindedir. sen hangisisin eğer giriş seviyesi isen Quest X5, garret ace, minelab go find, c.scope bunlara göz atabilirsin. daha çok var istersen aklıma geldikçe yazarım sen bilirsin bunları incele.
ustam güzel demişsin ama garrett e hiç girmeyelim özellikle ace serisine kullanamayıp taşa toprağa ötüyor diye köşeye atanı çok gördüm sahilde arama yapılmayacaksa go find de çok yetersiz kalıyor arazi için quest x5 güzel diyorlar giriş için kendim kullanmadım ama çevremde kullananlar beğenmiş beni yanlış anlamayın bunlar şahsi fikrimdir

Akel0412

Yeni Üye
Bende birçok define yeri mevcut tek sıkıntı bunları çıkarmak. Peki tek tekçilik için öneriniz olan bir mekan var mıdır ? Ben kayseride ikametgah ediyorum az çok bilirsiniz buralar çok doludur

Definecikuzu

Bilgili Üye
Bende birçok define yeri mevcut tek sıkıntı bunları çıkarmak. Peki tek tekçilik için öneriniz olan bir mekan var mıdır ? Ben kayseride ikametgah ediyorum az çok bilirsiniz buralar çok doludur
Şimdi Google earthi aç tek tek için yüksek tepelere bak şarapçı mekanlarına girme kapak toplamaktan emekli olursun böyle haritada tepelik düz yerlere bak oralardan güzle şeyler cikartirsin

Hostia

Moderatör
Moderatör
teknetics eurotek birde whites treasure master bunlarada bakın en uygun fiyata en iyi performansı verecek olanları yazıyoruz bu yazdıklarımızın hepsi en fazla 30 cm çeker bilgin olsun sonra deme bu derine inmiyor diye.

Definecikuzu

Bilgili Üye
teknetics eurotek birde whites treasure master bunlarada bakın en uygun fiyata en iyi performansı verecek olanları yazıyoruz bu yazdıklarımızın hepsi en fazla 30 cm çeker bilgin olsun sonra deme bu derine inmiyor diye.
Ustam ben giriş seviyesi için en performanslı cihaz olarak simplexi görüyorum sen ne dersin bu konuda