Manisa'da ki ikinci Tarsus ola

Recepdistek

Member
Ustalarım dün gece YouTube kanalından takipçisi olduğum Zehirli Mikrofon kanalından Manisa da esrarengiz bir kazıdan bahsedildi. Adam sabah erken saatlerde 1bucuk saatlik uzun bir video yayinladi. Videoyu hemen indirmistim. Adamlar Ahit sandığı , tonlarca altın zümrüt gömülü iki katlı binalar, uzay gemileri, peygamber mezarları, gibi insan aklini zorlayan bir sürü seylerden bahsediyorlar. Adamlar bağları bozmuş 30-40mt kazdirmislar. Devletten yardım istediklerinden bahsediyorlar. Ki videonun sonunda olaya devletin el attığı belirtiyor ve video bugün sabah kaldırılmış. Manisalı bir ilgili olarak tamamen meraktan soruyorum . Bu konuda bilgisi olan varmı yoksa adamlar tamamen salliyorlarmi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
30-40 metre derunlik mantik isi degil.
Ahit sandigi dendi mi dusunmeye gerek yok; ilgilenmeye degmez. Delili yok, belgesi yok. Ayrica ahit sandigi bugunun insanin konusu degil, zamanlamasi yanlis.

Birde boyle bir buyuk işe girenler neden video cekip youtube yukluyorlar? Benim aklima sadece tokat işi gelir.

Recepdistek

Member
30-40 metre derunlik mantik isi degil.
Ahit sandigi dendi mi dusunmeye gerek yok; ilgilenmeye degmez. Delili yok, belgesi yok. Ayrica ahit sandigi bugunun insanin konusu degil, zamanlamasi yanlis.

Birde boyle bir buyuk işe girenler neden video cekip youtube yukluyorlar? Benim aklima sadece tokat işi gelir.
Evet ustam banada ilk olarak akıl dışı geldi video belgesel kıvamında ama adam zaten yayından koyduktan bir iki saat sonra kaldırdı şuan bu konu hakkında hiçbir bilgi yok sayfasinda. Videoyu yayınlayan kişi zaten işin dünya dışı varlıkların gemilerinde.

Karaskal1453

Member
valla Alanya gazipaşa taraflarında sol ve sağ sütünlar ve en üst yatay sütün olmak üzere sağ ve sol sütünlarda aslan işlemeli bir yer bulmuştu arkadaşım sarmaşıklarla kapalı gizli bir yerdi ben fotolarını gördüm Almanya’dan birisiyle konuştu papaz mezarı demişler mezardan için 30-40 metre derinde demişler zümrütler kilo altınlardan bahsetmişler bizim arkadaşa para filan önermişler gelelim bakalım gibisinden yere sonra yeri oraya yakın köylüler bulmuş tüfeklerle bekliyorlarmış falan filan yani 30-40 metre derinde gerçekten mezar gibi şeyler olobiliyormu pek anlamadım ama yurt dışındaki kişiler fotoları görünce baya meraklanmışlardı.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bildiğim rant peşinde olan biri değil kanal sahibi vidio çekildiyse siteden uyarı gelmiştir sorun çıkmasın diye kaldırmışlardır anlatılanlar demekki birilerinin yada resmi kurumların ilgisini çekmişki resmiyete dönüşmüş yaniii sit alanı olur orası yada haber yasağı gelmiştir yayından vidio kalktı .

Şimdi herşey belli ne olsun insanlar oraya hucummu etsin millet meteliğe kurşun atıyor kamp kurulsun istemezler bu yönüde yayından sonra hareketlilik olunca başımız ağrımasın diye kaldırılmışta ola bilir bu gibi iddalar ve nokta atışı yer yer vermek sorun yaratır .

Bildiğim bu kişi farklı şeyler peşinde yani dünya dışı olan mevzu ilgisini çekmiştir .

Recepdistek

Member
Aynen ustam adamın ilgi alanı bambaşka ve samimi geliyor bana. Benim merak ettiğim konu bu dünya dışı varlıkların izlerine toprak altında rastlanildigi olaylar oluyor mu?

Recepdistek

Member
Oluyor. Neler neler oluyor bir bilsen
Ah ustam işte bu hobiyi tutkuya çeviren sey de bu gizemler galiba. Bende sıramı sabırla bekliyoru şahit olabilmek için?. Tabi umarım işin sonunda pişmanlık olmaz adamlar gecenin köründe dağın başında karınca gibi bizi ezmezler herhalde?