Minelap go find 11 20 22

tntbaba

Yeni Üye
Selamunaleykum hayirli gunler arkadaslar konu başlinda belirttigim makinalar hakkinda bilgi sahibi olan varsa bizi biraz aydinlatabilirmi tek tek icin tavsiye edermisiniz fiyat olarak gayet uygun youtubede hava testi videolari var ama en iyi bilen kullanan kisidir artilari eksileri nelerdir. Yardimci olursaniz cok sevinirim saygilar hepinize rasgele

kanije

Bilgili Üye
çok bişi bekleme bu cihazdan.benim elimden geçti fakat memnun kalmadım.ayağımdaki iş ayakkabılarının önündeki metal korumayı bile altın sinyali olarak algıladı.
çok basit bir dedektör.bunu alacağına git 66 olanın al.o daha iyi algılaması

tntbaba

Yeni Üye
Usta ayurmasi cokta onemli deil aslinda whtes kullaniyorum at nalina altin veriyo bu isi iyi yapanina raslamadim merak ettim malzeme buyudukce derunlik artarmi mesela 30 40 santim gibi

kanije

Bilgili Üye
malzeme ne kadar fazlaysa sinyali o kadar kuvvetli veriyor.metal ayırımları en iyi olan makineyi alsan bile %100 bu altındır diyen yok.amatör takılmak için.ören yeri vs takılmak için az çok iş yapar.ama her zaman bir tık iyisine bak.youtube videolarını boşver.kimse kendi sattığı ürüne kötü demez.yağlar ballar satmaya çalışır.

tntbaba

Yeni Üye
Dogru soyluyon 66 tiyi arastircam en cok ilgimi ceken kismi katlanir olmasi ceketun icine koy git sirt cantasi cok dikat cekiyo yorumuna tesekkurler