Pazar gezmesi nasıl bir yol izlenmeli üstatlar

defi

Bilgili Üye
bence ilk resimdeki oymayla ilgilen. kanalla yön vermiş

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İyi bir ekiple pazar gezmesine ağırlık verip bu alanda pikniği çoğaltmalısınız, gerekli incelemelerin ardından tası tabağı toplayıp altın vuruşla piknikten ayrılmalısınız.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
ilk oymaya su doldurun dökülen suyu takip edin göllendiği yer aradığınız yerdir ama çok bişey beklemeyin başka yerlere yönelin derim

karakartal88

Aktif Üye
KARDEŞ BENCE SEN ELİNLE HİÇ BİR ACAMAZSİN BU ZEMİNALTİ ODA MEZARLARİN GİRİŞİ EN AŞAĞI 2.5 METREDEN OLUR VE ONUNDE HORASAN KAYALAR OLUR ELLE YAPMAZ SİN KİRİCİ KAZİCİ KEPÇE LİK İS İYİ KAFANA KOY.RAST GELSİN

nurullah06

Yeni Üye
Arkadaşlar Yuvarlak oymanin verdiği yönde bir çalışma yaptım böyle küp parçaları çıkıyor nasıl bir yol izlenmeli

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Çalışanlarom su içtikleri testidir o. İlk resimdeki kare oyma keyifli sonuçlar verecektir. Ben ona öncelik verirdim. Tek kişi ile olacak iş değil. Karşında ki tepeye dikkat et, orası milli bir yer belli. O tepeden kabak gibi görünür çalışma alanın. Tek atımlık kurşunun var ona göre.
Yetkili mercilere bilgi ver bence, aksi halde yakalanma olasılığın çok büyük. Resmi bir çalışma yapılırsa sen de ekmek yersin.

blueverse

Bilgili Üye
Son resimde büyük kayanın altında sanki kapatma bir yer var bir incele orayı içeri bir dalış olabilir ordan :)