Roma mimarisi

Munzur

Member
Bazen bu ve bunun gibi kaya motiflerini görünce gerçekten bunun insanoğlu'mu yaptı! Yoksa dünya dışı canlılar mı diye sormadan edemiyor..

Feda

Bilgili Üye
gerçekten muazzamlar.teşekkürler paylaşım için...

dersu

Bilgili Üye
Bazen bu ve bunun gibi kaya motiflerini görünce gerçekten bunun insanoğlu'mu yaptı! Yoksa dünya dışı canlılar mı diye sormadan edemiyor..
İnsanlık tarihinin yaklaşık 1,5 - 2 milyon yıllık geçmişe dayandığını ve ilk insandan yakın tarihe kadar her alanda taş kaya ve çeşitli minerallerin yoğun olarak kullanıldığını, ve bu deneyimlerin 100 lerce bin yıl aktarıldığını düşünecek olursak, inanın dünya dışı canlılar eğer varsa bu işleri bizden öğrenmişlerdir kesin :)

Son düzenleme:

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanırım mermerin cnc ile dansı.güzel görseller.artistik anlatımı da süper olmuş.emeklerine sağlık dersu ustam.tşk.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
2 ve 9. resimlerin yunan veya roma olduğuna eminmisin ??

dersu

Bilgili Üye
2 ve 9. resimlerin yunan veya roma olduğuna eminmisin ??
Durum şu sayın ustam, okurken, araştırırken gözüme hoş gelen bir şey ya da işe yarar bilgilere denk gelirsem istiyorum ki paylaşayım, dolayısıyla ben emin değilim ama yapan sanatçının iddiası bu şekilde.

Matthew Simmonds Kişisel web sitesinde görsellerin detayını bulabilirsiniz. Saygılar sevgiler.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Durum şu sayın ustam, okurken, araştırırken gözüme hoş gelen bir şey ya da işe yarar bilgilere denk gelirsem istiyorum ki paylaşayım, dolayısıyla ben emin değilim ama yapan sanatçının iddiası bu şekilde.

Matthew Simmonds Kişisel web sitesinde görsellerin detayını bulabilirsiniz. Saygılar sevgiler.
şimdi inceledim dostum adam kariyer yapmış bir heykeltıraşçı fakat her tür mimariyi heykeltıraşa ölçekli bir şekilde yaptıgını ve islam sanatı festivali adı altında da birleşik arap emirliklerinde de bir gösterisinin olduğunu yazmış yani kısacası orada selçuklu mimarisinden alıntılar gördüğüm için söylemiştim roma olduguna eminmisin diye saygılar sevgiler emeğine sağlık