Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım.

Koray Kor

Admin
Administrator
Define Sohbeti giriş şifrenizi unutmanız durumunda Yeni Şifre talep edebilirsiniz.

Gelen sayfayaki 1. alan Define sohbetine kayıtlı olduğunuz E-mail adresi

2. Alana Türkiye'nin başkentini yazmanız durumunda şifrenizi nasıl yenileyeceğinizi anlatan bir E-mail alacaksınız. Lütfen gereksizler, Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Şifre talep ettiniz fakat şifre gelmiyorsa bunun sebepleri mevcut E-mail hesabını uzun zamandır açmadığınız için mail şirketi tarafından askıya almış olabilir. Bunu outlook.com ve hotmail.com çok sık yapmaktadır. gmail.com, yandex ve diğer şirketlerde böyle bir sıkıntıya rastlamadık.

Tüm çabalarınıza rağmen yeni şifreniz mail adresinize gelmiyorsa bizimle iletişim e geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeden önce yukarıdaki adımları doğru yaptığınızdan lütfen emin olun.

Bizimle iletişim kuramıyorsanız yeni üyelik alarak bu konu üzerinden yardım isteyin.

İyi Dileklerimle

Yönetim.

61alanındauzman

Yeni Üye
kurbanım her yolu denedım olmuyorrr şuankı kullandıgım yenı hesaba şifre gelmiyor mu? eskı hasabın şifresini yeni hesaba gönderme olmuyor mu?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sizin eski nic Adı nedir @61alınındauzman eskini nic hangi mail adresi üzerine ise ona gelir bu yeni kullandığınız mail adresi başka ise gelmez .

Koray Kor

Admin
Administrator
Sayın kullanıcımız eski hesabınıza ait bakkalsenxxx @ hotmail.com mail adresi çalışmamaktadır. muhtemelen uzun süre açılmadığı için şirket tarafından askıya alınmış, bu durumda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

Scurty

Member
mayhem hayırlı geceler ustam bütün adımları izledim fakat mail gelmiyor hotmail hesabı ne yaptıysam yok benim şuan yazdığım hesabın şifresini değiştirmek istiyorum şifreyi unuttum telefonda kayıtlı olduğu için girebiliyorum fakat bilgisayardan işlem sağlayamıyorum bi yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Koray Kor bir fikir verir yukarda bilgi verilmis bu durumda yeni bir nic alman gerek . Sifreyi unutdun maili unutdun sifreyi degistiriyorsan nasil unutdun az anlat yapilicak birsey varsa yapilir muhakkak .

psh1

Yeni Üye
ben hala sifre yenileme alamadim sahsen burdakilerin hepsini yaptim

Koray Kor

Admin
Administrator
ben hala sifre yenileme alamadim sahsen burdakilerin hepsini yaptim
Hatayı dün gece giderdik. şu an geliyor olması gerekli. peki kayıt olduğunuz mail adresini doğru hatırladığınızdan eminmisiniz.

psh1

Yeni Üye
eminim hatta timur arkadasimiz yardimci oldu mail adresimi soyledi bende 25 kere denemeden sonra pes ettim cunki gelmiyor