Şikayet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoğaciKiz

Yeni Üye
Öncelikle iyi akşamlar
Dünden bu yana sayfadan yönetici olduğunu gördügüm bir kaç kişi yaptiğim yorum ve paylaşimlarima sürekli kötü alaycı ve iftiraci şekilde saldiri düzenliyorlar
Böyle bir sayfadan bilgi alişverişi yapmak için giren ben yada başkalari bu tarz tatsiz ve erkeklerin bir bayana alayci şekilde yaklaşmalarini kiniyorum
Ve ricam sayfanin en yetkilisinin bu durum karşisinda geregini yapmasini talep ediyorum burda konuşulan konulari saptirmak farkli yönlere çekmek bir bayana devamli tatsiz çümleler kurmak akla mantiga sigmayacak kadar ayiptir ricam birdaha bu tatsizlik yaşanmasin herkes sayfadaki asil konuya yogunlassin yani resimlere sayfanin ismi gibi define sohbetine. Bu bir ricadir birdaha karşilasmak istemiyorum ben sayfaya uygun sohbetler yapmak istiyorum izin verirseniz şayet bu tarz şeylerle zaman kaybetmeye vaktim yok

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bir kaç kişi değil ben yazıyorum sana.4 tane nikin banlandı yine yeni nik açtın geldin.Dün profil resmine daha önce yaptığın gibi internetten başkasına ait bir bayan fotoğrafını kullanıp burada mesaj yazdın.Sonra senin balonunu patlattım hemen resmi kaldırdın.

Ve hala burada daha önce yaptığın gibi insanlarla makara gırgır yapıyorsun.Kimse senin burada babanın oyuncağı değil seni insan yerine koyup bilmeden sana cevap yazıyorlar o arkadaşlar içindir sana yazdığım tüm mesajlar.Açtığın her konuyada cevap yazacağım insanları bilgilendirmek için.

Bu yaptıkların başkasına ait sahte resim kullanmak vs suçtur.Ayağını denk al uyandırım seni.Herkezi kör kendini alim sanma.

Son düzenleme:

DoğaciKiz

Yeni Üye
Bir kaç kişi değil ben yazıyorum sana.4 tane nikin banlandı yine yeni nik açtın geldin.Dün profil resmine daha önce yaptığın gibi internetten başkasına ait bir bayan fotoğrafını kullanıp burada mesaj yazdın.Sonra senin balonunu patlattım hemen resmi kaldırdın.

Ve hala burada daha önce yaptığın gibi insanlarla makara gırgır yapıyorsun.Kimse senin burada babanın oyuncağı değil seni insan yerine koyup bilmeden sana cevap yazıyorlar o arkadaşlar içindir sana yazdığım tüm mesajlar.Açtığın her konuyada cevap yazacağım insanları bilgilendirmek için.

Bu yaptıkların başkasına ait sahte resim kullanmak vs suçtur.Ayağını denk al uyandırım seni.Herkezi kör kendini akıllı sanma.
Derdin ney senin için ne yapabilirim? Rahat bırakırsanız normal bir şekilde sayfada kalacağim fakat hakaretleriniz devam edecekse sayfadan ayrilacagim ve farkli bir sayfaya geçecegim ricam rahat birakmaniz?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Merhabalar,
Sayin uyemiz, ozelden yazdiginiz icin konularinizi ve sikayetlerinizi inceledim.
Yapmis olduklariniz site kurallarina maalesef uymamaktadir.

Sizden bir ricam var:
Uzgunum bu nikinizi de banlamak zorundayim.
Lutfen siz bayan niki ile gelmeyiniz.
Yeni bir nik ile gelmeye karar verirseniz en azindan 1 ay konu acmayiniz. Bayan oldugunuzu da yazmayiniz. Sadece konulara mudahil olunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...