Siz siz olun sakın böyle tokatlanmayın :D

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Elbette abartılacak hatta bence abartılmamış az bile yazılmış. Bugün İbnül Arabinin kerametlerini çalıp nostradamus kehanetleri diye karşımıza çıkaran, endülüslerin teknoloji buluşlarını tesla, einstein, röntgen icatları diye bize yutturmaya çalışan, aynı şekilde İbnül Arabinin bulduğu mermi formülünü atom parçalama formüllerini teknoloji diye bize yutturan kafirlere bu az bile. Piri Reisin bulduğu kıtaya cristof colomb ve ya amerika adını veren, Abdulhamitin keşfettiği petrol ve altın madenleri yataklarının haritalarını ele geçirip BM adıyla özgürlük kavramı çerçevesinde ülkelere ambargo koyan kafire bu az bile. Bence daha fazlası olmalı. Bir filmi çok görmemek lazım. Gerçek tarih yansıtılmalı. Bunların hepsi işlenmeli. Biraz okuyun.

Tastan

Editör
Konuya istinaden birazda biz tokatlayalım The Thing ustam onlar bilmesede buyukleri iyi bilir osmanlı tokadını:)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bunlara zamanında atilan tokatın haddi hesabı yoktur Tastan usta bu sadece devede tırnak.
:)

a_g_x_14

Aktif Üye
Şaka maka bir yanada değerli dostlar ZİKRULLAH usta olayın şah damarını yakalamış.yazdıklarına ve düşüncelerinede sonuna kadar katılıyorum.katılmamak elde değil zaten.ben osmanlı tarihi aşığı ecdad aşığı bir insanım tarihimizide gerçekten asla yakın ama çok nadir bulunabilen kaynaklardan da araştırmışlığım da vardır.ne acıdır ki bugun bir ilkokul öğrencisine fatih sultan mehmetin annesini babasını adlarını sorsak yüzümüze bakarlar anlamsız anlamsız.ne acıdırki bu böyle malesef

ZİKRULLAH

Engellendi
Şaka maka bir yanada değerli dostlar @ZİKRULLAH usta olayın şah damarını yakalamış.yazdıklarına ve düşüncelerinede sonuna kadar katılıyorum.katılmamak elde değil zaten.ben osmanlı tarihi aşığı ecdad aşığı bir insanım tarihimizide gerçekten asla yakın ama çok nadir bulunabilen kaynaklardan da araştırmışlığım da vardır.ne acıdır ki bugun bir ilkokul öğrencisine fatih sultan mehmetin annesini babasını adlarını sorsak yüzümüze bakarlar anlamsız anlamsız.ne acıdırki bu böyle malesef
Eyvallah aziz dostum.Allah manada gönül muhabbetimizi arttırsın bizim gibi düşünen tüm kardeşlerimiz ile.

Teşekkür ederim.

a_g_x_14

Aktif Üye
Eyvallah aziz dostum.Allah manada gönül muhabbetimizi arttırsın bizim gibi düşünen tüm kardeşlerimiz ile.

Teşekkür ederim.
amin değerli ustam.bizler çoğu insanının bilmediği AKŞEMSEDDİN HAZRETLERİNİN MANEVİ TORUNLARI SAYILIRIZ.VE İSTANBULUNDA MENEVİ FATİHİDİR KENDİSİ.İSTANBUL FETH OLUNDUĞUNDA ŞEHRİN ANAHTARI ÇİÇEKLER EŞLİĞİNDE FATİH SULTAN MEHMETE GETİRİLDİĞİNDE HOCASI AKŞEMSEDDİN HAZRETLERİNİ GÖSTEREREK BU ŞEHRİN GERÇEK FATİHİ ODUR ANAHTARI ONA VERİNİZ DEDİĞİ ZATDIR VE AYNI ZAMANDA FATİHİ YETİŞTİRİP BÜYÜTEN HOCASIDIR.OKADAR MUAZZAM VE EŞSİZ BİR TARİHE SAHİBİZKİ ESASINDA