Tecrübeli arkadaşlar BURAYA Bu kafa kral mezarı mı

Gezgingez

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 192627
Bu üçgen tası çıkarsak bize bi fayda saglar mi acaba bu tağ bi giriş fala olabilir mi. İyice hayalperest oldum bu arada. :) ve arkadaslar istesiğiniz resimleri en yakın zamanda yükleyecegim ilginiz için teşekkür ederim. Fakat daha net bilgilere ihtiyacım var hala. Verdiğiniz ipuçlarını değerlendirmeye calısıcam

deli firat

DOĞACI
Ekli dosyayı görüntüle 192627
Bu üçgen tası çıkarsak bize bi fayda saglar mi acaba bu tağ bi giriş fala olabilir mi. İyice hayalperest oldum bu arada. :) ve arkadaslar istesiğiniz resimleri en yakın zamanda yükleyecegim ilginiz için teşekkür ederim. Fakat daha net bilgilere ihtiyacım var hala. Verdiğiniz ipuçlarını değerlendirmeye calısıcam
Acele etme iyi araştır önce tespit kral degilse generaldan aşagısını kabul etmem sakin heyecan yok önce tespit iyi analiz sonra hareket

Cann

Editör
Bi boşluk var mı test yaptın mı?

Ares-xl

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 216438açık mavi ile belirttiğim yerde boşluk tespidi,koyu mavi ile belirttiğim yerde boşluk ve değerli tespidi yapınız .
Onun dışında kayadaki belirttiğiniz silüet tamamen hayal ürünü olduğunu düşünüyorum yalnız,taşlarda kesim izleri olduğu aşikardır .
Belirttiğim yerler dışında giriş üst kısımdaysa işçiliği ağırdır

Karabulut

Operatör
Bu yüze benzeyen bir işaret biliyorum tıpa tıp aynı

Cann

Editör
Burası doğal dostum ille de bir şeyler var diyorsan boşluk ara