Tenkit de ki harita

vartolutektek

Member
Sevgili Çalkaya ustamızı Ben de çok severim kendisine hayran olanlardan biriyimdir Şimdi tam anlamıyla Face'de nerede sohbet yaptınız söyleyebilir misiniz Yani nasıl ulaştınız ona mahsuru yoksa söyleyebilir misiniz bu arada sevgili adminlerim konuyla ilgilenirler herhalde bu söylediğiniz şahsı banlayabilirler
Kedisi de bu yazismayi görmüştür sizde telefon numarası da vardır @ÇALKAYA 28 ustamiz da heryerde üyedir ve bilgisi belgeleri doğrudur ama bu Tenkit denilen şahsın elindeki bilgiden belgeden haberi yoktur Tenkit denilen arkadaşımız birilerini çok kızdırmış özelde dalga geçerek bende o yüzden bu konuşmanın hepsini okuyup gördüğüm kadarıyla arkadaşımızı haklı bulup buraya gelip sadece Bi kare paylaştım konuşmadan daha neler var neler siz modorotor arkadaşların özel mesajlara ulaşma yetkisi varsa zaten Tenkit arkadaşımızın msj larina ve paylaşımlarına bakarsanız ne yapmak istediği belli değil

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Dardanos usta konuya hakimdir @eser34 Usta burda başka yerde elinde harita olduğunu beyan eden Bi üye var özelden teklifler havada uçmuş Facebook eskiya belgelerinde sayfada paylaşılan görüntüyü bende buraya koydum hepsi bu milletin duygularıyla dalga geçen uyeniz her sitede bu tip davranış yüzünden engellenmiş
Dardanos abi gerekeni yapmış. Hassas olunması gereken konular, doğrudur.

vartolutektek

Member
Bu arada ben kimseyi banlamayı sevmem ama gördüğüm kadarıyla bu arkadaş konusunda siz haklısınız o yüzden ne yazık ki Bu arkadaşı banlamak zorunda kaldım
İşte şubat ve mart ayında heryere üye olan bu Tenkit buradada üye olup ikaz almış zamanında dalga geçilen arkadaşımız resmi sildi tenkitin aradığı bölge kendi arazisiymis

Ekli dosyalar

vartolutektek

Member
Dardanos abi gerekeni yapmış. Hassas olunması gereken konular, doğrudur.
Bu tenkitin konusu Bi ara popüler di burda konuyla ilgilenen kim varsa şuan hepsi ban yemiş durumda bilgi belge denilen @ÇALKAYA 28 ustamizin paylaştığı gibi olur yer metre miktar hepsi yazar belge varsa noktası bulunur zaten Tenkit yıllardır uyutmus milleti burda

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeş Tenkit kimdir tanımam ama nickini hatırlıyorum sayfalarca yazdı çizdiler tokatlı hemşehrileriyle, en sonunda da konuları silindi... Lakin evrak satma girişimine genelde hiç rastlamadım, özelde bu tarz şeyler olduysa inan kulağıma gelmedi. Demekki genelde hiç renk vermeyen profesyonel birisi bu kişi. Özele ulaşım yetkim yok, öyle bir yetkim olsa emin ol ki kılıcım keskin olur.... Yönetim gerekeni yapacaktır buna emin olun..

Son düzenleme:

vartolutektek

Member
Kardeş Tenkit kimdir tanımam ama nickini hatırlıyorum sayfalarca yazdı çizdiler tokatlı hemşehrileriyle, en sonunda da konuları silindi... Lakin evrak satma girişimine genelde hiç rastlamadım, özelde bu tarz şeyler olduysa inan kulağıma gelmedi. Demekki genelde hiç renk vermeyen profesyonel birisi bu kişi. Özele ulaşım yetkim yok, öyle bir yetkim olsa emin ol ki kılıcım keskin olur.... Yönetim gerekeni yapacaktır buna emin olun..
Eyvallah hayırlı sabahlar tüm riskinin peşinde koşanlara

sanal defineci

Bilgili Üye
selçuk usta bana ulaşabiliyorsan beklerim..bi çay içelim....malum sezon açıldı....