"Tesbih" selam arkadaşlar meraklısına görsel

poseidon2023

Uzman
fark ettimm taşı tespitlerin aynı olur deyişmez bakarız resimlere

kullandıgımı tasıdıgımı elımde olanı tanırım soylerım tavsıye ederım senın bana attıgın resımdekı tesbıhın fıyatından haberın varmı _?
onu tasıyacaksam defıneyle neye ugrasayım kendıne koruma tut tılsım yap tuzak kur
Ustam kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Yorumunuzda hangisinin fiyatından bahsettiniz anlamadım. ben bunların değerlimi değersiz mi olduğunu bilmiyorum. Abim Afganistan da çalışıyor hediye getiriyor bende biriktiriyorum.iclerinde değerli olan varsa kullanırım Kamhi Leonard

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Yorumunuzda hangisinin fiyatından bahsettiniz anlamadım. ben bunların değerlimi değersiz mi olduğunu bilmiyorum. Abim Afganistan da çalışıyor hediye getiriyor bende biriktiriyorum.iclerinde değerli olan varsa kullanırım @Kamhi Leonard
Estafurllah Berkay Yücesoy
Sendekilerin hepsi de de yerli
Bak bu af kan taşlarının emitasyonlari kadar turkiyede satılan başka tesbih türü yoktur en cok satılan türdür
Orjinleride bazı taş türlerine göre ucuzdur
Ama sen deki renkli olanlar değerlidir
Kıymetini bil
Hiç bir önemi olmasa da senin için uzaktan hediye gelmiş
Öyle düşünerek bir müddet kullan de yerini çektikçe anlicaksin bana güven bu konuda :)

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Taşlar çok güzel elime alınca hiç bırakmak istemiyorum:)) dediğiniz gibi dursun benden hatıra kalsın torunlara...