Uyur gezerler ve uyurken konuşanların cinlerle bi alakası varmıdır

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tıpda uyku terörü olarak geçiyor bu durum . aile'de uyku sorunu yasayan anne baba yakın kişilerdende genetik olarak bu uyku sorunu geçmiş olabilir hem tıpbi hemde dini olarak ilgilenilmesi ve üzerine düşülmesi gerek .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Maddi Durumlari iyi.ben hamilelik döneminde so veririlip verilmedigini sorarim ama senin dedigin gibi şimdi kesilip dagitilsa duzelir mi Peki
Sebep bu ise hemen duzelir insallah.
Sebep bu degilse de akika kurbani sevabi alinmis olur, sunneti seniyye de yerine getirilmis olur, guzel olur neticede inşallah.

murat5164

Bilgili Üye
Sebep bu ise hemen duzelir insallah.
Sebep bu degilse de akika kurbani sevabi alinmis olur, sunneti seniyye de yerine getirilmis olur, guzel olur neticede inşallah.
Sağol üstadım.uçmuş hocamin irtibatını bilen varsa yardımcı olabilir mi,baska bi konumda vardiboda yarım kalmıştı

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yeğen 6 yaşında kız çocuğu.tibbi bi girişimde bulunulmadi bu zamana kadar normal karsilandi.
Bence bir çocuk psikologundan ziyade öncesinde bir çocuk nörolojsine götürülüp durumu anlatmakta fayda var, en fazla EEG çekilip uyku sendromuyla alakalı beyinden gelen bir bozukluk olup olmadığına bakarlar, daha sonra belki kendileride yönledirebilirler psikoloğa.
Tabi çevrenizde tanıdık güvenilir bir hoca var ise götürüp şifa niyetine okutmakta fayda vardır, fakat önce tıbben yapılması gerekenleri yapalım bence çünkü aklı başında bir hoca doktora götürüp götürmediğinizi mutlaka soracaktır sizlere.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Uçmuş hocama ulaşamıyorum,seyrek giriyor heralde, ulaşırsam yardımcı olucagini düşünüyorum
@uçmuş ustamında bir hastası var onunla ilgileniyor, müsait değil pek bu sıralar ara ara girebiliyor biz yine yapalım etiketimizi fayda olacaktır.

@d@lı

Yeni Üye
Periler vardir. Irmak kenarlarinda ve ormanlarda yasarlar. O ayri bir konu. Cin isi sakaya gelmez. Kendimden bir ornekle aciklayayim. kucuklukten beri sosyal fobi yasiyorum. Bir takim ruyalar onlarin alemlerine gidis, onlari gorme, kavga etme, bana define yeri gostermeleri, evin icinde siyah golgeler gormem, duvarlarda mavi goz gormem daha sayamayacagim bir suru sey. Simdi bu yasananlarin tiptaki ismi psikoz ve sizofrenidir. 10 senedir durumum agirlasti. Gittigim doktorlar psikoz taniso koydu. Ve antipsikotik ilaclar verdi. Cozumde oldu ilaclar. Ama cozum su yonden oldu. Yasadigim seylerin durmasi ilacin verdigi beyni uyusturma ve uyusuklukla son buldu. Ne zaman ilaclari biraksam 1 ay sonra tekrar basa sardim. En son olay insanlari katletmeme dogru gidiyordu. Durumun kotulugunden kaynakli cevremden birileri birini buldu. Bakim yapildi. Sonuc ne cikti dersiniz. Anneme yapilan 3 tane buyu ve bunlarin bana anne karnindayken sekmesi. Buyuler bozuldu. Ama bozulurken evden cikan sesleri duysaydiniz gelen sesleri akliniz ucardi. Abartisiz soyluyorum belki 50 kisinin ancak cikaracagi sesleri duydum. Duzeldim mi kismen sayilir. On yillarin verdigi problemin uzerimdeki etkisi psikolojik olarak bana kaldi ve zaten sosyal fobim vardi kucuklukten beri. Psikolojik olarak zaten bitmis durumdayim. Anlatmak istedigim her seye tip diye tutturmayin. Manevi alemi bos gecmeyin. sizofreni, psikoz ve bipolar olanlarin buyuk bir bolumu, hepsi demiyorum ama buyuk bir bolumu bir sekilde musallatlik sonucu olusan rahatsizliklardan kaynakli. Buyu ile veya onlara bir takim yollarla bilmeden zarar vererek olusan sebepler. Sakin durduk yerede olmaz demeyin. Yeterki enerjiniz onlarin beslenecegi korumasiz bir kaynak olsun. Siz cagirmasaniz veya zarar vermesenizde onlar size bulasir. Kafanizi sisirdim simdiden ozur dilerim. Bu kadar yaziyi yasanmisliklardan ve hala yasadigimdan dolayi yazma geregi duydum. Yine soyluyorum tip inkar edilemez bir gercektir, ancak tipta psikiyatri bolumu hala cozulebilmis degil. Orn; sizofreninin hala neden kaynaklandigi tam anlami ile bulunabilmis degildir. :) ilac sektorunun ve acimasiz kapitalizmin tip ve insan hayati uzerindeki baskisi ne zaman azalir iste o zaman bazi seyler degismeye baslar saglik alaninda. Psikiyatri bolumlerini bir gezin bakalim hastanelerde. Insanlara bonibon verir gibi ilac yaziliyor. Sebep ilac sektorunu ayakta tutmak. Ayrica ilac sirketlerinin kendi ilac markalarini yazmalari icin doktorlara ne hediyeler verdigini bir bilseniz :) lafi yine uzattim galiba. Hastayi hastaneye goturun verilen ilaclarida kullansin ama eger ilac halsizlik ve uyusukluk yapiyorsa bir ehli bir hocaya goturun. Para ile ugrasan hocalara veya kalpazanlara degil allah rizasi icin insanlara yardim eden hocalari bulun. Yoksa cinler degil onlar carpar adami.

Beneditte

Member
Yaşadığınız şeyler serotonin eksikliği yada dengesizliği, anxiety tedavisi ile uyku verimliliginin sağlanması ile düzelebilir.
İnançlarımizin olumlu olumsuz etkileri de psikolojik travma yaratıyor.
Verilen ilaçlar uyku verimliliğini artırıyor ve serotonin dengesi ve seviyesini düzenliyor.
Spor yapmayi ihmal etmeyin.

Definecikız

Member
Ustalarım uyurken uykudan uyanıp gözler acik sekilde gezip evden çıkıp ve biseyler yapıp tekrar uyuyup,sabah uyanincada gece yaptıklarını hatirlamamanin ve uyurken konusmanin cinlerle bi alakası varmidir.bu konuda bilgi sahibi ustalarım yardımcı olursa sevinirim. Bu durumu yaşıyan yigenim var inş. Yardımcı olucak biri vardir...
6 ay öncesi yaşadığım olay. kızım var küçük onda yaşadım gece kucagımdan kalkıp gidiyor koltuğun tepesine oturup uyuyordu düşmesin diye tutarken çığlık atıyordu. 1 hafta gece gezdi. Evi komple sirke ile yıkadım defne yaprağı içtim kızıma da verdin tütsüde yaptım. Ayetel kürsi okudum duman çıktıı süre. Hatta bunu yaptığım gece evde komidin gece yere devrildi uyurken.çok korkmuştum o sinirle komidin kaldırayım derken belim kitlendi 1 ay ağrı çektim. Ama okumaya devam ettim geçti. 300 500 okuyabildipim kadar okuyamadım yerde netten destek aldım ayetel kürsi ve fatiha ve ihlas tek geçerim. Evde ne kadar resim falan varsa kaldır oyuncakları oynayınca topla heykel olmasın ve evde sigara içme bunları yapınca bir süre sonra gidiyorlar