Volçanın balı kayasi ve volçan 😁

Siname211

Yeni Üye
Buradada balı kayaya giriş kapısı yanda gözükûyor
Screenshot_2022-05-03-13-58-53-508_com.miui.gallery.jpg

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Rica etsem biraz konuyu açarmısınız. Bu kayanın bal kayası olduğunu mu ima ediyorsunuz.. Öyle ise neye istinaden böyle düşünüyorsunuz. Bunları sormamda ki gaye sadece biraz daha konunun anlaşılması açısındandır. Mahsuru yok ise anlatabilirsiniz

Siname211

Yeni Üye
sadece gösterdiğim küçük bir bölümü o volçan efsanesinde anlatıldığı gibi Rz ,kahve değirmeni hac aratıgı her şey bir sonraki bölüme yönlendiriyor sifrelemis her şeyi

Siname211

Yeni Üye
Rica etsem biraz konuyu açarmısınız. Bu kayanın bal kayası olduğunu mu ima ediyorsunuz.. Öyle ise neye istinaden böyle düşünüyorsunuz. Bunları sormamda ki gaye sadece biraz daha konunun anlaşılması açısındandır. Mahsuru yok ise anlatabilirsiniz
Tabi adam her şeyini şifrelemis bu vadide anlattığı her şeyi güneşli ve sıcak bir günde belirli noktalardan izliyorsun diğer zamanlar göremezsiniz öyle kışın gideceksin yağmurlu günde kapalı bir havada bu gösterdiğim hiç bir şeyi göremezsiniz

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Tabi adam her şeyini şifrelemis bu vadide anlattığı her şeyi güneşli ve sıcak bir günde belirli noktalardan izliyorsun diğer zamanlar göremezsiniz öyle kışın gideceksin yağmurlu günde kapalı bir havada bu gösterdiğim hiç bir şeyi göremezsiniz
Bayramda baklavayı fazla yediniz herhalde, fazla şeker iyi değil. İyi Bayramlar :)

Siname211

Yeni Üye
😁sizede iyi bayramlar baklavayı sevmem afiyet olsun o vadi tümden böyle cevir bak
IMG_20220503_151125.jpg
kardeşim ister inanın ister inanma

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Varmı bu eşkıya işlerindem birşey bulan çıkaran ? Yerlerini aramakla geçiyor sanırım ömrünüz

Son düzenleme:

Siname211

Yeni Üye
Zaten bir şey yok o vadiye onca şeyi yapan birisi birde kimse bulmasın diyen bir zihniyet en az 100 metre derinliğe görmüştür sonra da bir Horasanla kapatmıştır . orada bir maden çıkarsa veya taş ocağı gibi bir firma alırsa anca öyle çıkar oradaki define zaten tamamı tuzaklı 😁 Ben bu konuyu burada kapatıyorum kimseye cevap vermeyeceğim . Herkese iyi bayramlar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşim benim soruma istinaden yazdın sanırım son mesajını. Kusura bakma sana sorduğumu tüm eşkıya hazinesi meraklı arkadaşlara soruyorum. Cidden varsa bir bilginiz dinlemek isterim. :)