Yardim edin lutfen

Klm

Yeni Üye
Babamda uğrama var çok rahatsız yardim edin ne yapmaliyim

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
önce nedeninin bir anlatın nasıl oldu nereden başladı siz nasıl bir rahatsızlık verdiniz uğradığında ne yapıyor ne gösteriyor biraz bilgi verin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Babamda uğrama var çok rahatsız yardim edin ne yapmaliyim

Sadece uğrama varsa,
şu anlatacağımı " inanarak " yapın:

Kıbleye doğru dönün ( mezarı kıble yönündedir ),

Ya Seyyid Abdulkadir-i Geylani Hazretleri...! ( sonra 3 adım ileriye doğru gidin )
Siz cinlerinde mürşidisiniz. Lütfen bize yardımcı olun. Babama uğrayıp rahatsız ediyorlar.
Lütfen bunları ikaz edin, babamı rahatsız etmesinler. Allah cc sizden razı olsun.

3 gün üst üste dilediğiniz vakitte yapın. Sonra sonucu burada bizimle de paylaşın.
Babanız biiznillah kurtulacaktır.

(Bu tür şeylere inanmayan kardeşlerimiz olabilir. Lütfen tartışma çıkaracak şeyler yazmayın, kimseye faydası olmaz. Siz de konuyu takip edin. Hep beraber sonucu görelim inşallah).

Klm

Yeni Üye
Arazimizde kaya mezarı evin hemen yaninda bulundu ne olduysa ondan sonra oldu kanser oldu kaza geçirdi halsiz sürekli uyumak istiyor olu uykusu gibi ama dinlenmiş kalkamiyo müze aldı götürdü bizimkiler bise almadı ama olan bize oldu simdi de çok rahatsız ayağa bile kalkacak hali yok dun geceden beri bu siteden biri baktı saolsun perşembe günü sihir ya da cin uğramasına uğramış dedi

Klm

Yeni Üye
Evimizin karşısında önceden kilise varmis

Klm

Yeni Üye
Evimiz onların mezarlığında hep hastalık yapıyorlar bide sürekli uyuma isteği babam simdi hasta

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Klm sen daha önce butür konu açmıştın sanırım baban içinmiydi ? arkadaşın içinmiydi ? onun için bunun için farketmez işlemi ayni yap baban gidemiyorsa caminizin hocasından rica edersin gelir okur ...

ve uygula en azından babanın rahatsızlığı uğramamı musallatmı büyümü ... pisikolojikmi ruhsalmı anlamış olursunuz ......yalnız doktora götürmeyi ilk baştan yapın ve ihmal etmeyin ..... doktorsuz olmaz ....

rabbim şifa versin

eski

Editör
Prof. Sedat Özkan
Hümanite psikiyatri merkezi
0212 274 78 78
Tebdili mekanda Hayr vardır, mümkünse evi taşıyın yada bir süre babanızın başka yerde yaşamasını sağlayın.
Allah acil şifalar versin.

Son düzenleme:

alaçamlı

Bilgili Üye
bence de taşının .tılsım açılmış.musallattan kurtulması için kesinlikle alkol,antidepresan gibi şeyler içmemeli.abdessiz dolaşmamalı.uzaklaşması iyi olur.bir süre sonra peşini bırakacaklardır.çünkü oraya bagımlıdırlar.ancak oradan mutlaka uzaklaşın.sadece babanıza uğruyorlarsa güçsüz gördükleri insandan başladıkları içindir.korku va vasvese,sıkıntı verirler.hastalanması bu yüzden.her işinizi bozduğuna göre güçlü bir kavimden olmalı.iblisse çok çok tehlikeli.bol bol yasin okusun,yada siz başında okuyun.muska yada zırh taksın.ben de kullanıyorum beladan ,sıkıntıdan, korkudan uzak tutacaktır.zamanını cami de geçirsin.ama mutlaka uzaklaşmalısınız oradan.peşinizi bırakacaktırlar.babanızı korumaya alırsanız bile bu sefer de başka bir ferdinize salırırlar.tabi bunları yakan hocalar vardı eskiden .şimdi kalmadı pek.tılsımı bozmak ise çok zor.o bölgenin temizlenmesi lazım.bizim komşuya da oldu.önce baba yatalak kaldı,sonra anne kanser olup öldü.sonra kızları boşandı ,torunu trafik kazasında öldü.başlarına çok şey geldi.perişan oldular.şimdi o aileden dul bi kadın ve kızı kaldı sadece.çok da dindar bi aileydi yazık oldu.birkaç yılda bir aile yok oldu resmen.ancak mezarla ilgisi yoksa evinize ,yada babanıza büyü yapılmış olabilir.bi de hocayım diyen sürüyle it kopuk var.güvenilir gerçek mümin bir insandan yardım almalısınız.ancak bildiğim en kolay yöntem kapıya azılı bi köpek bağlamak ve yastıgının altına bıçak koymak.yüzlerce kaz denenmiş ve başarıya ulaşılmıştır.saygılar.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Delailül Hayrat Salavatı Şerife kitabını okumanızı öneririm hane içinde. İnşallah Allah Cc. şifa lütfeder. Kitabı okuma adabı hakkında net ten bilgi edinebilirsiniz.

ahmetbote

Aktif Üye
Ben de Hz Ali nin yazmış/söylemiş olduğu Celcelütiye yi okumanızı öneririm netten sesli de indirip yanı başında dinletebilirsiniz..