Yer altındaki odalarda değerli tespiti nasıl yapılır?

kabakburgiba

Operatör
doğru söylüyorsun ama o abimiz bizim gibi sadece çubuk tutmuyor. Onun çubukları bir cihazla birlikte çalışıyor. Komple o sisteme sahip olmak gerekir diye düşünüyorum. Zaten birlikte çalışıyoruz. Onun tek dezavantajı derinlik bilgisi veremiyor. Bende onun sinyal aldığı yere Rez tomografi yapıyorum, kendisine derinliği söylüyorum. Birlikte çözmüş oluyoruz
örnek bir arkadaşlık,dostluk bu işte.birlikten güç doğar diye boşuna söylememiş atalarımız.hepimize örnek olması gerekir.ben ne yalan söyleyeyim.gıpta ettim.helal olsun.

kabakburgiba

Operatör
Bakarken dikkatli bak, son bakışın olmasın, amaninnn...
:rolleyes:
anlayabildiniz mi ne demek istediğini.son bakışın olmasın.okuyun bi daha okuyun.bi daha okuyun.el altından çok şeyler söylemek istemiş@tha thing ustam.tabiki anlayana.okuyup geçmeyin.ne demek istemiş.düşünün.hoca sorar nasıl bilirsiniz.hakkınızı helal ettiniz mi diye.o taş varya o taşşş.elleme diyor.önlemini al öyle yokla diyor.?????????

jeodek

Bilgili Üye
örnek bir arkadaşlık,dostluk bu işte.birlikten güç doğar diye boşuna söylememiş atalarımız.hepimize örnek olması gerekir.ben ne yalan söyleyeyim.gıpta ettim.helal olsun.
Çok teşekkür ederim. Bu işlerde en önemli şey güzel bir ekip kurmak. Eksikliklerimizi birbirimizden tamamlarsak başarıya ulaşabiliriz. Bu siteye üye olma nedenlerimden biri de budur. Çubuk olayıni çok saçma bulur, kale almazdım. Şimdi ise çubuk kullanan bir jeofizik mühendisiyim :) her zaman birşeyler öğrenip bilgilerimin üzerine koymaya çalışıyorum ve bu sitede de kendi bilgilerimi her zaman büyük bir istekle paylaşıyorum.