yer belli hocanın dediği sıkıntılı

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Olay yeri Karstaysa hiç boşuna heveslenme daha sen kazmayı eline almadan Jandarmalar biter başında. Biliyorum çünkü biz kendi tarlamızdaki tümülüsün etrafını bile gezemiyoruz Jandarma anında damlıyor. Çünkü bizim milletimiz çok ispikçi yani Karstan bahsediyorum😂😂😂
o konuda heryer öyle millet çekemiyor başkasının kazanmasını kendide kazanamıyor ama yediremiyor başkasına gitmesini aynı durum bendede var kendi köyümde piknige gidemiyorum siviller hemen damlıyolar :D bırak gezmeyi balık tutmaya dereye gidemiyosun arkandan geliyolar hemen pusudalar sanki :ROFLMAO:

emic

Yeni Üye
selam arkadaşlar.! karsta bir arkadaşın evinin bahçesinde 2 insana ait kemikler çıkmış hiç oralı olmadan babası kemikleri başka yere taşıyor bahçeden uzaklaşsın diye özet geçiyorum yer ermeni yeri daha sonra arkadaşın aklında kalıyor bu bir hoca buluyor sinoplu telefonda konuşuluyor hocaya tarif etmeden bahçeyi daha sağda vişne ağacı var solda şu var derken gömünün yerini söylüyor nokta atış yalnız bu beni aşar uğraşmayın demiş orayı kim kazarsa 3 kişi misal 1 kişi canından olur kan akar demiş nekadar değerli olduğunu sorunca hocaya sülalene yetecek kadar demiş arkadaş bunun bir yolu olup olmadığını sorunca sülük alın sülüğü vücudunuza yapıştırın kanı emdiğinde hepsini kazının oraya atın demiş yoksa onu cıkartamazsınız demiş arkadaşta bana araç varsa gidelim diyor kesin diyor bukadar tarif ve yeri bilemez hoca diyor sizin düşünceniz nedir bu konuda?
yıl olmuş 2022 hala hacoya inanlar var inanmayın arkadaşlar öyle bir bier şey olsa gider kendini kurtarır böyle kişiler genelde cebinde sigara alacak para bulunmaz şurdu şu var burda bu var 7 şülalene yeter bazıları da milyonlar eder derler hepsi boş teknolojiden faydalanın neden se arkeolaogların çalışmaları cinler yok ama 2.3 kişi biryere gittiginde yok tılsımlı yok cinli hepsi hikaya devir teknoloji devri teknolojiyi kullanın gerisi hikaye saygılarımla