Yunanistan sınırına yakın bir ilde

Garip_sk

Aktif Üye
Bisenedir okiyiin burayi
Biz ne anlatiyiik tabiki dolascan dasa topraga kayaya dokunacaksin
Hic anlamamisin cok yanlis anlamisin coook
Dersi dinlemiyiin
Ustam yanlış anladın bu yaz evde durmak yok Allahın izniyle ben sadece bu yapılar değersiz falansa oralarla zaman kaybetmiim diye sizin tecrübelerinizden faydalanmak gerek ustam yoksa sizleri can kulağı ile dinlerim takip ederim saygılar

Uydusever1

Member
@Mal bulanındır @BulursamKader25 @Turko @The Thing @jeolog @tatar26 @Keskingöz ve ismini etiketleyemediğim diğer ustalar selamın aleyküm değerli zamanınızda 5dk aayırırsanız sevinirim resimlerde görünen yapılar ne olabilir buradan anlamak çok zor ama belki bir fikir verebilirsiniz 20km kare içinde bu yapılar yani bunlardan en az 100e yakın işaretledim uydudan, çeşme desem bazıları 200 300 metre arayla 4 5 tane yan yana var bu yapılardan koyun ahırları falan desem oda mantıksız geldi yakınlarında yerleşim yeri yok denecek kadar ıssız yerdeler dağlarda Yunanistan sınırına sınırı olan bir ilde bu yerler yani Yunanistan'a 30 40 km uzaklıkta temmuzda kısmetse gidicem memlekete makedonya'ya bu işaretlerin olduğu yerleri gezmeyi düşünüyorum ne dersiniz ustalar zaman kaybı olurmu şimdiden hepinize teşekkür ediyorum saygılar üstadlar..
Ustam bu iki noktayı da gözden geçirebilirsinizEkli dosyayı görüntüle 280638Ekli dosyayı görüntüle 280639Ekli dosyayı görüntüle 280638