• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.
philippusdede

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • insanlar ne kadar kırıcı olursa olsunlar .bir iyi tarafları vardır.
  önemli olan onları iyiye doğruya yönlendirmektir.
  fakat bazıları şeytana secde ettiklerinden artık umut kalmamıştır..
  hastalık bütün hastalıkların bir çaresi vardır..çareyi aramak lazım bıkmadan usanmadan..Allahın izniyle sizinde hastalığınıza bir çare ilaç bulunacağına inanıyorum..
  Ş
  Bazen insanlar o kadar kırıcı olurki yürürken bile bir kelebege çarpabilirler ve o andan itibaren o kelebegin kanadı kırıktır ve hiçbir şey onu iyileştiremez..buradaki kelebek benim ve kalici hastaliklarimdan dolayi hiç iyilesemeyecegimi bildigim için kanadı kırık bir kelebek...ben küçüklügümden bu yana kelebek hastasıyım çok severim kelebekleri evde herseyin üstünde kelebek vardır..benim üstümde gece gündüz duran 23 tane kelebek var..dede yarim saat önce sana faceden adres attim gazeteyi oraya fotokopi çek mumkunse her haliyle çek ben bir araya getiririm..saygılar..
  üstat kolay gele benim tümülüs konuma mesaj atmıssın bu kapagı nası halledicez baya kalın kesme taş kimyasal karışım yaptım hidroklorik asit tuz ruhu elma sirkesi ama bana mısın demedi ?
  Ş
  Dede ben denklemlerle ugrasmiyorum ki...sen bana dünyaca ünlü sırrı çözülemeyen seyi soruyorsun...bengazetede yazan kelimeleri harfleri soruyorsam cinlerle iletisim kuran bir adamin yazdigi yaziyi çözmek istedim..benim doguştan göz perdem yok cinlerle ilgili yazi yazan kisilerin yazdigi karmasik yaziyi cozebilirim...tabi sen ne zaman gönderirsen...hayirli geceler dede...sana baktim yarin ayrintili anlatirim..bacagina dikkat et...
  Ş
  dede okunmuyor yazılar.eger imkanın varsa bana orada yazan bütün kelime harf nokta sayı ne varsa yaz gönder..hemen çözümleyeyim olurmu...tarayıcıdan okunmuyor büyütüyorum yine okunmuyor en sağlamı sen oradaki her kelimeyi yaz gönder...biliyorum senin için zor olacak ama emin ol sonuç güzel olacak...çünkü dün gördüğüm kelimelerden bagzılarının anlamı vardı mesela birinin anlamı - ben dogdum orada hep ateş yandı- gibi bir anlamı vardı...bide bana özelden mesajla senin anne isminle senin ismini söyle bi bakayım olurmu..
  Merhaba ben mustafa kozun kendisini tanıyorum cihazını gördüm kendisini dahada geliştirmiş isterseniz sizi onunla tanıştırabilirim.Siz nerede oturuyorsunuz? Ben istanbul bahçeşehirde oturuyorum dilerseniz arkadaşınızla birlikte size ondan randevu alabilirim ve buraya davet edebillirim .Sizi görüştürebilirim bildiğim kadarıyla son günlerde polonyalılarla görüşmüştü şartlarını sunup cevap bekliyordu.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt