Arkadaşlar tilsim

ahmet.63

Aktif Üye
Arkadaşlar bir yer var yer degiştiriyor yer tespit etiğimiz anda değiştiriyor ne yapmamız lazım

s.goekmen

Aktif Üye
o zaman cihaz değişikliğine gitmenizi tavsiye ederim
aslında aklınızdakileri resetleyip mekani tekrar ele almanızda yardımcı olur
ama önceliği boşluk tespitine verin
tabi detaylı bilgide vermemişsin (emare varmı,hangi cihaz ki..alttaki linklerde cihazlar ili bilgi bolca mevcut,vs).
benim tahminim böyle durumlarda gömünün ürettiği gazların toprak altında meydana gelen yarıklardan dağılması ve dağınık noktalarda birikmesi

Garip_sk

Aktif Üye
Usta fiziki olarak müdahale etme ihtimalleri imkansızdır bunu alimler söylerken siz aksini düşünmeniz ne yazık Kı gerçek dışı ve hurafedir yer değiştirme diye bir şey olamaz tekrar baştan işlemleri adım adım yapın mutlaka atladığınız bir şey var tespitte sağlıcakla kalın

ahmet.63

Aktif Üye
o zaman cihaz değişikliğine gitmenizi tavsiye ederim
aslında aklınızdakileri resetleyip mekani tekrar ele almanızda yardımcı olur
ama önceliği boşluk tespitine verin
tabi detaylı bilgide vermemişsin (emare varmı,hangi cihaz ki..alttaki linklerde cihazlar ili bilgi bolca mevcut,vs).
benim tahminim böyle durumlarda gömünün ürettiği gazların toprak altında meydana gelen yarıklardan dağılması ve dağınık noktalarda birikmesi
Daha önce ne hocalar geldi bu yere ama nafile makina değişikliği yaptık aynı şey yer değişiyor ustalar kendi gözlerimle gördüm sizlere biraz tuhaf gelebilir ben yaşadım olayı

ahmet.63

Aktif Üye
Usta fiziki olarak müdahale etme ihtimalleri imkansızdır bunu alimler söylerken siz aksini düşünmeniz ne yazık Kı gerçek dışı ve hurafedir yer değiştirme diye bir şey olamaz tekrar baştan işlemleri adım adım yapın mutlaka atladığınız bir şey var tespitte sağlıcakla kalın
Bende inanmıyordum ama gercekmiş kardeş 3 kere geldim hep aynı olay oluyor yer değişiyor

Definecikuzu

Bilgili Üye
Evet bugün de sizlere bahanelerden ve yalanlardan bahsedeceğim.
Küçük bir çocuk suçlandığı zaman ben yapmadım o yaptı der yetişkin bir adam hata yaptığı zaman şeytana uyduk der amatör bir defineci de malı bulamadığı zaman aslında biz bulduyduk ta cinler malı kaydırdı yok ses duyduk yok zelzele oldu der bu açık ve nettir bu cinler bilim insanlarının yaptığı kazı ve araştırmalarda neden ortaya çıkmıyor da hep bizim gariban definecilerin başına geliyor çok merak etmekteyim açıkçası.
şahsen ben cin olaydım malın yerini değiştirmekle uğraşmazdım cin size pıh dese bi daha oraya hayatta gelmezsiniz ? ? ?