Benzetiyor muyum acaba

dersu

Bilgili Üye
Aynı iki fotonun birincinin ikinciye göre daha az ışıkta cekilmesinden kaynaklı gölge yansımalarının olmaması ve foto büyütüldüğünde dağılmayıp daha iyi görünüm vermesi benim için artı oldu.görsel durumu deveye benzetilmiş olabilir .yatan deve dediğiniz yüzeyin kıvrılmış ön sol ayağının üstüne dayalı doğal görünümlü kare kesim yüzün sınırları net. küçük bir kapama veya yön işareti de olabilir.o noktayı elden geçirirseniz altındaki yüzeyde olabilecek görünümleri bozmayın.ayrıca bu kare görünümün tam sağ üst bitişiğinde yapılan giriş yönü verilmiş kare oyma çok bariz kendini gösteriyor.ilk fotoyu büyültüp görebilirsiniz.yeni fotolarla çevrenin daha iyi görülmesi yorumları arttıracaktır.
Sayın epy fark burada biz bakıyoruz, sizler görüyorsunuz, dolayısıyla da kapınızı çalıyoruz. İlginiz için teşekkürler, bahsettiğiniz kesim ve oymayı seçemedim, resmi biraz daha büyüttüm müsaitseniz eğer, yönü ve kare işlem gördüğünü düşündüğünüz kısmı işaretleyebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
Bu gün çıkarken niyet deveyi ziyaret idi fakat hava güzel olunca ve gezdiğimiz bir iki köyde de muhabbet güzel olunca istikamet şaştı. Çevresi tamamen gördüğünüz şekilde çalı, diken kaplı, yine bu şekilde çalıların arasında başkaca kayalar da mevcut, bu şartlarda çevre resimleri pek tatmin edici olmayacaktır sanırım, fakat tek tek kayaları ve deveciği daha yakın resimleyip yükleyeceğim. Sevgiler Saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 223886

*

Tastan

Editör
Benzetirsek deve ama üzerindeki emareler mezar diyor dikkatlı temizlenip çevresi biraz acılırsa hersey ortaya cıkar sanıyorum kolay gele

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Emin olamadım ustam eğer deve ise yatmış kafayı çevirmiş baygın baygın karşı kayalığa bakıyor gidersen sende bi bak bakayım orda ne varmış bu neyi gözetliyor böyle :)

Son düzenleme:

dersu

Bilgili Üye
Benzetirsek deve ama üzerindeki emareler mezar diyor dikkatlı temizlenip çevresi biraz acılırsa hersey ortaya cıkar sanıyorum kolay gele
Mezar olmamasını umuyorum ustam, benim gönlüm razı gelmez mevtayı rahatsız etmeye. Her görüşe saygım var bu benim fikrim sadece. Umarım mezar değildir. Saygılar sevgiler.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
paintte sorun var galiba çizemedim.fotoyu üst ve sağ kenar ortalarından dörde bölün.sol alt parçadaki fotonun sağ üst köşesi içine giriyor.kusuruma bakma.

dersu

Bilgili Üye
paintte sorun var galiba çizemedim.fotoyu üst ve sağ kenar ortalarından dörde bölün.sol alt parçadaki fotonun sağ üst köşesi içine giriyor.kusuruma bakma.
Yeterli sayın epy teşekkürler.