Bir altin sikkede benden

Ngdl51

Editör
@Ngdl51 @gülbahçeli @vakko ve diğer ustalar teşekkürler, takıldığımız bir çok nokta vardı marka model frekans aralığı cihaz bölümleri vs , konu biraz aydınlandı..
@Ngdl51 ustadım sende hakkını helal et açtığınız konu altında cihazla ilgili ar ge yapıldı, o da bulduğunuz vesile oldu, Allah bereket versin
Haki
@Ngdl51 @gülbahçeli @vakko ve diğer ustalar teşekkürler, takıldığımız bir çok nokta vardı marka model frekans aralığı cihaz bölümleri vs , konu biraz aydınlandı..
@Ngdl51 ustadım sende hakkını helal et açtığınız konu altında cihazla ilgili ar ge yapıldı, o da bulduğunuz vesile oldu, Allah bereket versin
Benden yana helaldir ustam bi nebze olsun faydamiz olduysa ne mutlu cok daha guzellerinin sizlere nasip olmasi dilegiyle saygilar

dozer7878

Yeni Üye

Merhaba

Ace 150 350 bu iki modeli denedim birçok zeminde.Arazide kendiniz test amaçlı boş zamanlarınızda çalışma yapmanızı tavsiye ederim.1 altın gömün altına aldığınız ses tonu farklı gümüş bronz ve teneke için alacağınız ses tonu farklı olacaktır..Altın bulduğu zaman cihaz bangır bangır bağırmaz mesela ☺ Öncelikle bunlara yoğunlaşın deneme yapın bol bol..Cihazın size verdiği tepkileri analiz edin.Daha sonra operasyona çıkın ☺

Altın sikke bulmak kolay değildir @Demirdağınkurdu şans varsa denk gelicek.Sıklıkla bulunacak sikkeler bronz ve gümüş sikkelerdir..

Arama yaptığınız bölgede çok önemlidir.Her alanda sikke olucak diye bir kaide yoktur.Mesela bana sormuş olsanız size tavsiyem yerleşim yerlerine yakın yerlerde arama yapın.Bölge hakkında bilgi sahibi olun ilk başta..Her işte olduğu gibi bu iştede ilk başta arge çok önemli..​
Depp hunter denetim ben arazide verimi çok güzel tektekde özellikle müthüş sans faktörü var bide nal çivi toplamakdan bıktım benim sikkeler hep follis onlar denk geliyo ??

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@Ngdl51 ustam,
Benim için kritik bir soru sormak istiyorum size.
Elinizde dedektör. Vlf olduğu için belli yükseklikten saga sola sallaya sallaya gidiyorsunuz.

Adımlarınız küçük küçük oluyordur muhtemelen.
Ve hiç duraksamadan. (Özel arama şeklimiz varsa lütfen belirtin)

Kritik soru şu;
Bulduğunuz altınları düşünürseniz, küçük adımlarla sürekli devamlı yürürken, başlık ilk seferde "tın" diye buldu bu altını? Yoksa o esnada duruyordunuz. Bir yer vardi Ve durdugunuz yerden orayı aramak için, başlığı sürekli orada gezdirip duruyordunuz ?

Ngdl51

Editör
@Ngdl51 ustam,
Benim için kritik bir soru sormak istiyorum size.
Elinizde dedektör. Vlf olduğu için belli yükseklikten saga sola sallaya sallaya gidiyorsunuz.

Adımlarınız küçük küçük oluyordur muhtemelen.
Ve hiç duraksamadan. (Özel arama şeklimiz varsa lütfen belirtin)

Kritik soru şu;
Bulduğunuz altınları düşünürseniz, küçük adımlarla sürekli devamlı yürürken, başlık ilk seferde "tın" diye buldu bu altını? Yoksa o esnada duruyordunuz. Bir yer vardi Ve durdugunuz yerden orayı aramak için, başlığı sürekli orada gezdirip duruyordunuz ?
Ustam rutin bi sekilde yavas yavas yururken basligi hizli degil yavas yavas sallamak lazim ki kucuk paralari yani denarileri kacirmamak lazim cihaz sinyal aldimi ilk tepkiyi dit eder sonra durup sinyal aldigin noktaya bi kac defa ustunden basligi sallarsin makina sesle ayirt eder zaten demir sinyali degilse acarsin yoksa devam edersin

Ngdl51

Editör
Depp hunter denetim ben arazide verimi çok güzel tektekde özellikle müthüş sans faktörü var bide nal çivi toplamakdan bıktım benim sikkeler hep follis onlar denk geliyo ??
Kardesim o cihazi bedava verseler inan almam