Çay sohbeti

sef_er

Operatör
deli firat,bkahkaha sana soracak cok soru var, coluk cocugu bırakıyorum, yoksa koyun ve kopek alip cekilecem, az ve öz birkaç insan görsem yeterdi

Senin hir fotografin vardi paylaştığın, hafızama kazidim, kopekler guzeldi, Allah saglik versin, samimi davetin icin tesrkkurler, birgun gelirim ama, kiskanmam ama imrendim kardes

deli firat

DOĞACI
@deli firat, oy oy oy fotolara bak, sehir neresi ustsm
fotolar alıntı gel fotoların alası var
Gelirsen haber et al yengemi çoçukları blr hafta misafirim ol bunu öyle laf olsun diye yazmıyorum canı gönülden teklif ediyorum başımın üstünde yerin var hayat kısa iş güç bitmez insan kendine vakit ayırmalı

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Ava giderim bir kuş vurmuşluğum yok balıga giderim çiftlikten alabalık alırım nerde oturusam mutlaka yanı başıma bir deli gelir kanmı çeker huymu çeker bilmem çayım mangalım birde dost muhabbetim olsun yeter daha ne olsun geçen bir çalışmada kazmayla muhabbetim oldu yeni elemanlardan biri eski elemana abi bunun lakabımı deli yoksa kendisimi diye soruyor eleman kahkaha ile abim onun keyif saati geldi ondan öyle demiş adam merakla neymiş keyif saati bu delinin eleman çay demliyor onu bekliyor deyince adam peki akılı varmı aranızda diyor

dr.

Bilgili Üye
Değerli dostlar cümleten Selamünaleyküm. Merak ediyorum niye artık böyle sohbet muhabbetli konular açılmıyor? Bazen eski konulara bakıyorum sohbet var mizah var şimdi ise mineralli toprak ve taş topraktan başka birşey yok arada bir sohbet muhabbet lazım 🙂

Amisos

Bilgili Üye
Değerli dostlar cümleten Selamünaleyküm. Merak ediyorum niye artık böyle sohbet muhabbetli konular açılmıyor? Bazen eski konulara bakıyorum sohbet var mizah var şimdi ise mineralli toprak ve taş topraktan başka birşey yok arada bir sohbet muhabbet lazım 🙂
Aleyküm selâm taaaa 2019 seneli konu bravo arşiv , yanlış hatırlamıyorsam son sene içerisinde bir toplanma etkinliği olmuştu sanırım istanbuldu şimdilerde durum ne bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: dr.

dr.

Bilgili Üye
Aleyküm selâm taaaa 2019 seneli konu bravo arşiv , yanlış hatırlamıyorsam son sene içerisinde bir toplanma etkinliği olmuştu sanırım istanbuldu şimdilerde durum ne bilgim yok
Ustam toplanma olmasa da bir konu açıp serbest sohbet muhabbet edelim, av anıları olur kazıdayken yaşanan komik olaylar olur bir eğlence olsun yani.

Amisos

Bilgili Üye
Ustam toplanma olmasa da bir konu açıp serbest sohbet muhabbet edelim, av anıları olur kazıdayken yaşanan komik olaylar olur bir eğlence olsun yani.
Yönetici kadrosu anlaşılan değişmiş bazı bazı ustaları da devamlı bulmak zor herkez işinde gücünde herkez her an boş olamıyor benim bazen siteye 2 ay ugramadigim oluyor site sakinlerinin 5 sene evvelki rahatlık ları yok gibi herkez iş güç derdinde verimli konu işlemek var iken geyik yaparlar mı bilmem

• Beğen
Tepkiler: dr.