Çok merak ediyorum neye istinaden böyle biyer açılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gezenti

Bilgili Üye
Madem sizin köy güvenlik şeridi, herhangi bir yasak yoksa bir merdiven uydurup, iyi ışıklandırma ile bir kaç kişi inip aşağıyı kontrol etmeli, muhakkak açıķta veya döküntü bir şeyler vardır.. bir veya iki oda açıp koridora ulaşamamışlar. Tahminim girişi bulamamışlar üstten metal ve boşluk tespiti ile aceleye getirmişler. İlk fotonun solu 10,,15 metre arasında işaret bak orasını iyi incele ..
GüVenlik şeridi dediğiniz nedir. Yasak heryerden olduğu gibi buralarda da war abicim TC deyim bura Bursa :) gördüğün gibi merdiven 35 mtye kadar gidiyor zaten adamlar merdivenini kurulu bırakıp alındılar. Bu arada bu açılan 35 MT tünel olarak değilde kuyu şeklinde aşagı doğru gidiyor. Odalar mı vardır dıyorsun. Dere yatağında bura

Gezenti

Bilgili Üye
Madem sizin köy güvenlik şeridi, herhangi bir yasak yoksa bir merdiven uydurup, iyi ışıklandırma ile bir kaç kişi inip aşağıyı kontrol etmeli, muhakkak açıķta veya döküntü bir şeyler vardır.. bir veya iki oda açıp koridora ulaşamamışlar. Tahminim girişi bulamamışlar üstten metal ve boşluk tespiti ile aceleye getirmişler. İlk fotonun solu 10,,15 metre arasında işaret bak orasını iyi incele ..
Böyle bir çalışma yapıldıysa kesin bu işin içinde hatta başında ismi hoca olan bı şaklaban vardır...... Kim bilir neler anlatıp inandırdı o ekibe....Helikopter falanda efsane...
Bide abiler anlamadığım kollukuvvetler buraya baskını yaptı 15kişiyi aldı. Burayı neden böyle bırakmışlardır? Devam ettirmezlermi kazıyo? Değerli bişi görmediklerinden mi yoksa sebep nedir burayı böyle bırakmalarındaki. Başkaları gelip devam etsin onada çökelim kafasında değillerdir heralde

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@Gezenti o helikopter gezer öyle heryeri pek ciddiye alma bence o muhabbeti arkadaşm.kuyuya gelince 45 metresini gördüm 15 metresini gördüm daha nelerini..bunlar yevmiyeli calisiyolar arkadasım.baslarda parasi olan onun yanindada yalancısı eseleyip duruyolar sağı solu...

Gezenti

Bilgili Üye
@Gezenti o helikopter gezer öyle heryeri pek ciddiye alma bence o muhabbeti arkadaşm.kuyuya gelince 45 metresini gördüm 15 metresini gördüm daha nelerini..bunlar yevmiyeli calisiyolar arkadasım.baslarda parasi olan onun yanindada yalancısı eseleyip duruyolar sağı solu...
Ya tutarsa hesabı mı eşeliyorlar. 4-5ay boyunca eşelemişler. Walla helikopter dönüp dönüp gitse ok. Düz bi tepeye iniyor bişiler alıp gidiyor. Görenler war. Tepede dönse dönse gitse hakvericem de. Bizim köye helikopter bu zamana kadar hiiiiçç inmedi. Pettrolde yok benzın almaya insin. Duyduklarıma istinaden söyledim. Valla abi benim tecrübem yok ilk defa böyle biyer görüyorum. Evet tayfanın içinde suruyelide varmış dediğin gibi yevmiyeli sanırım

Gezenti

Bilgili Üye
Bildiğiniz bi konu sanırım bu helikopter işi. Peki ciddiye almayalımda yıllardır uğramayan inmeyen helikopter bu olaya nasıl denk gelip buranın yakınına iniyor. Kimin neyin helisi bu

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ya kral lahididir, tuzaklarla uğraşmamak için işçiliğin en zorunu seçmişlerdir,
Ya devlet hazinesidir,
Ya gerçek harita işidir
Ya da arı boku yiyen bir cinderin paralı birilerini bulup oyalandığı bir yerdir.
Hepsi olabilir.
Vasat bir doğasever 6 metre topraktan fazlasını göze almamalıdır. Sonu hüsran olur.
15 kişinin arazideki yevmiyesi yemesi içmesi az masraf değildir. Büyük işler...

Gezenti

Bilgili Üye
Ya devlet hazinesidir,
Ya gerçek harita işidir
Ya da arı boku yiyen bir cinderin paralı birilerini bulup oyalandığı bir yerdir.
Hepsi olabilir.
Vasat bir doğasever 6 metre topraktan fazlasını göze almamalıdır. Sonu hüsran olur.
Fazlasıyla büyük işler abicim 3-5 günlük mevzuda değil 4-5 ay gerginden bahsediliyor. Bildiğim duyduğum kadarıyla balık işareti üzerine kazılmış biyer. Balık işareti bu ihtimaller doğrultusunda mı gider?

Gezenti

Bilgili Üye
Ya devlet hazinesidir,
Ya gerçek harita işidir
Hepsi olabilir.
Bu kazılan yer dereden yukarıda dere kenarında oralarda köyden yaşlı teyzenin biri bi delik buluyor. Ceviz silkelemek için sopaları bilirsiniz 4-5 Mt sopayı o delikten sokuyor tamamı giriyor. Bu tayfa o teyzeyle görüşmek istiyor göstersin diye ama teyze işte 15adamon içinde işi ne korktuğu için gitmiyor. O delik noldu bilmem. Arayıp taranıp bulunurdu diye düşünüyorum. Ama bunlar böyle bi yol çizmişler. Dediğiniz gibi ihtimaller çok fazla.

ersen0010

Bilgili Üye
Ya tutarsa hesabı mı eşeliyorlar. 4-5ay boyunca eşelemişler. Walla helikopter dönüp dönüp gitse ok. Düz bi tepeye iniyor bişiler alıp gidiyor. Görenler war. Tepede dönse dönse gitse hakvericem de. Bizim köye helikopter bu zamana kadar hiiiiçç inmedi. Pettrolde yok benzın almaya insin. Duyduklarıma istinaden söyledim. Valla abi benim tecrübem yok ilk defa böyle biyer görüyorum. Evet tayfanın içinde suruyelide varmış dediğin gibi yevmiyeli sanırım
Helikopter muhabbeti doğru arkadaşım. O helikopter her yere gelmez. İşin sonucunda çıkanı almaya gelir experiyle. 2 defa geldiyse 2 defa. Bulunmuştur malzeme. O iş zaten senin benim gibi insanların işi değil. Kazıcı ekip başlamadan kimbilir nasıl arge yapılıp son sistem cihazlarla tespit yapıldı. 15 kişiye gelince zaten ertesi günü herkes evine gitmiştir.

Gezenti

Bilgili Üye
Helikopter muhabbeti doğru arkadaşım. O helikopter her yere gelmez. İşin sonucunda çıkanı almaya gelir experiyle. 2 defa geldiyse 2 defa. Bulunmuştur malzeme. O iş zaten senin benim gibi insanların işi değil. Kazıcı ekip başlamadan kimbilir nasıl arge yapılıp son sistem cihazlarla tespit yapıldı. 15 kişiye gelince zaten ertesi günü herkes evine gitmiştir.
Tabi canım bişi çıkmadı ayağına bi gece belki tuttular belki ıfade alıp saldılar. Bilinmez. Bu helikopteri anladığım kadarıyla bu işle uğraşan herkes biliyor yada aşikar. Nedir ki bu. Kimin helikopteri :) devletin MİT’in olma ihtimali nedir. Yoksa zengin bi işadamınınmı. Valla bayılıyorum böyle gizemli olaylara. Hele bide böyle aydınlatıyorsunuz ya minnettarım hepinize. Çok sağolun.

Gezenti

Bilgili Üye
Demek ki mal o kadar büyük ki karayoluyla götürmeye tehlikeye atmak istemediler diye düşünüyorum. Dogrumudur yani karayolu Warken havayolu tercihleri malın büyüklüğüyle alakalımıdır

Gezenti

Bilgili Üye
Bu olaydan önce çok kazılar yapıldı buranın etraflarında. Bu olay patladı her gece bu bölgede dron geziyor. Bunın sebebi nedir. Yani burayla işimiz yok ama buranın3-5km ilerisinde bişi gördük bakalım dedik gece. Dron geldi. Gündüz yok ama gece dron gezdiriyorlar. Çok eşelendi bu bölge çokta mal çıkaran var. Bu olay patladıktan sonra geceleri dron gezdirir oldular. Sebebi nedir. Önlem nasıl alınmali fıkrı olan war mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...