Çok merak ediyorum neye istinaden böyle biyer açılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersen0010

Bilgili Üye
Tabi canım bişi çıkmadı ayağına bi gece belki tuttular belki ıfade alıp saldılar. Bilinmez. Bu helikopteri anladığım kadarıyla bu işle uğraşan herkes biliyor yada aşikar. Nedir ki bu. Kimin helikopteri :) devletin MİT’in olma ihtimali nedir. Yoksa zengin bi işadamınınmı. Valla bayılıyorum böyle gizemli olaylara. Hele bide böyle aydınlatıyorsunuz ya minnettarım hepinize. Çok sağolun.
Devletin değil arkadaşım. Uzak doğulu iş adamının diye biliyorum. Dünya markası olan bir şirketin sahibi.

ersen0010

Bilgili Üye
Demek ki mal o kadar büyük ki karayoluyla götürmeye tehlikeye atmak istemediler diye düşünüyorum. Dogrumudur yani karayolu Warken havayolu tercihleri malın büyüklüğüyle alakalımıdır
Zaten kıymetli değerli olmasa o işle uğraşmazlar. Onlar için 1 ton altın 1 tane taçdan veya nadir takıdan daha kıymetsizdir. Önemli olan sadece bende var egosu

Gezenti

Bilgili Üye
Devletin değil arkadaşım. Uzak doğulu iş adamının diye biliyorum. Dünya markası olan bir şirketin sahibi.
Dünya markası olma sebebinin altında yatan bu illegal işler ozaman. Zenginliğine zenginlik katıyorlar. Vay be.

Gezenti

Bilgili Üye
Zaten kıymetli değerli olmasa o işle uğraşmazlar. Onlar için 1 ton altın 1 tane taçdan veya nadir takıdan daha kıymetsizdir. Önemli olan sadece bende var egosu
Zenginlikle parayla işleri yok ozaman bunların. dediğine bakarsak ego tatmin edıyorlar he. Vay arkadaş allah herkesin gönlüne göre versin ne diyelim

ersen0010

Bilgili Üye
Bu olaydan önce çok kazılar yapıldı buranın etraflarında. Bu olay patladı her gece bu bölgede dron geziyor. Bunın sebebi nedir. Yani burayla işimiz yok ama buranın3-5km ilerisinde bişi gördük bakalım dedik gece. Dron geldi. Gündüz yok ama gece dron gezdiriyorlar. Çok eşelendi bu bölge çokta mal çıkaran var. Bu olay patladıktan sonra geceleri dron gezdirir oldular. Sebebi nedir. Önlem nasıl alınmali fıkrı olan war mı
Kolluk kuvvetleri önlem için dron gezdiriyordur. Harekete sese duyarlı sensör varsa algıladığı an dron gelir. Gayri resmi iş bozarbu saatten sonra.her çukurun suçlusu sen olursun

Gezenti

Bilgili Üye
Peki abicım bişi daha sormak istiyorum. Baskın yendi kişiler alındı. Bu yer neden hala açık. Yada devlet bunun devamını neden getirmiyor. İzleniyormu niçin böyle bırakıyorlar

Gezenti

Bilgili Üye
Kolluk kuvvetleri önlem için dron gezdiriyordur. Harekete sese duyarlı sensör varsa algıladığı an dron gelir. Gayri resmi iş bozarbu saatten sonra.her çukurun suçlusu sen olursun
Ben bura için bahsetmiyorum 3-5km ilerisi içinde mi aynı bu dediğiniz abicim. Yoksa sadece bu kazılan yer için mi. Peki dewlet burayı devam ettırırmı böyle kalırmo

Gezenti

Bilgili Üye
Abi yanlış olmazsa marka nedir en azından özelden söyleyebilirmisin kim bu taşşş...lım bilmek isterim :)

ersen0010

Bilgili Üye
Zenginlikle parayla işleri yok ozaman bunların. dediğine bakarsak ego tatmin edıyorlar he. Vay arkadaş allah herkesin gönlüne göre versin ne diyelim
Seninde 8 10 mil
Peki abicım bişi daha sormak istiyorum. Baskın yendi kişiler alındı. Bu yer neden hala açık. Yada devlet bunun devamını neden getirmiyor. İzleniyormu niçin böyle bırakıyorlar
Devlet milletin çukurunu niye kapatsın arkadaşım. Müzeden bilir kişi gelip bişey yok dediyse yere bişey yapmazlar. Kayıtlara bakmak lazım sit alanı statüsüne alımdımı alınmadımı

Gezenti

Bilgili Üye
Seninde 8 10 mil

Devlet milletin çukurunu niye kapatsın arkadaşım. Müzeden bilir kişi gelip bişey yok dediyse yere bişey yapmazlar. Kayıtlara bakmak lazım sit alanı statüsüne alımdımı alınmadımı
Aralıkta oldu olay 5ay geçti. Bakıyorum sit alanı görünmüyor. Sit alanı açıklanması için kaç ay yol geçmesi gerekiyor ki.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Haberlerde,basında yer almadımı bu olay? İki üç kişi yarım metre çukur açarken yakalanınca bütün basında yer alırken böyle büyük çaplı bir olayın çıkmaması anormal bir durum. Birde onbeş kişi koca bir yaz sezonu 7/24 çalışıyor ve koca bir köy ahalisinin haberi varken nasıl aylarca çalışabiliyorlarda kimse şikayet falan etmiyor? Normalde komşusu bahçesine logar açarken bile define arıyor diye şikayet eden halkımız varken. Bilmiyorumda cıkkk,benim aklıma yatmadı,ucu açık çok hatalar silsilesi var,hani derler ya ele alıp yüze çalacak bir tarafı yok diye,aynen öyle,neresinden tutsan elinde kalır bir konu,birisi çıkıp bana mantıklı bulduğu bir yerini söylesin alnından öpeyim yani,bu kadar yazmama bile içim elvermedi gereksizliği yüzünden ama dayanamadım artık.

Gezenti

Bilgili Üye
Haberlerde,basında yer almadımı bu olay? İki üç kişi yarım metre çukur açarken yakalanınca bütün basında yer alırken böyle büyük çaplı bir olayın çıkmaması anormal bir durum. Birde onbeş kişi koca bir yaz sezonu 7/24 çalışıyor ve koca bir köy ahalisinin haberi varken nasıl aylarca çalışabiliyorlarda kimse şikayet falan etmiyor? Normalde komşusu bahçesine logar açarken bile define arıyor diye şikayet eden halkımız varken. Bilmiyorumda cıkkk,benim aklıma yatmadı,ucu açık çok hatalar silsilesi var,hani derler ya ele alıp yüze çalacak bir tarafı yok diye,aynen öyle,neresinden tutsan elinde kalır bir konu,birisi çıkıp bana mantıklı bulduğu bir yerini söylesin alnından öpeyim yani,bu kadar yazmama bile içim elvermedi gereksizliği yüzünden ama dayanamadım artık.
bende bunu anlamıyorum görüp sohbet edıyor çoban. Köylü bunu biliyor. Ve bunlar bu kadar iş yapıyor. Aklım almıyor. Haberlerde görmedim ama bölgenin sitesinde görmüştüm abi. Benimde aklım almıyor arkalarında kim varda mal çıkana kadar bişi yapılmıyor helikopter olayından 10gun sonra patlıyorlar we basının ruhu duymuyor.
konu sana gereksiz olabilir ama kendim 35mt delip laf olsun diye atmadım buraya. Gördüğün gibi yapılan işlem ortada. Bilsem anlasam fikirlerinizi merak etmem. Anlamadığım çok şey olduğundan paylaşmak istedim. Anlaşılan sizlerde hiçbiyerde karşılaşmadınız bu haberle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...