Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bende bir şey sorucam :3:Şimdi bizim bahçenin altı dere .Üst tarafı dağ genelde bu dereye dağdan altdan nerdeyse dereye kadar su iniyor fakat bir kaç yerde işlem yaptık damarı bulmak gerek sağda solda başka bahçede adam işlem yapmış çok değil kepçe 3-5 kez toprak almış çıkmış yav bizim bahçede yok . Su değerli bir şey şimdi ben nasıl bulucam bu suyu cubuk tutsak şansımız olurmu hangi cubuk işe yarar . Birde şöyle bir durum var bahçenin bir kısmı altı boşluk cihaz boşluk veriyor fakat suyu bulmuyor :3: Diyeceğim cubuklar bu boşluktan etkilenirmi suyu ararken bahçeden olmıyalım .

meratan

Aktif Üye
mayhem hiç komik değil bu kadar insanın tartıştığı ve inandığı bir konuyla alay etmek hele bir yöneticiye yakışmadı
Mal bulanındır çomakçı kelimesini çok kullanıyorsun terbiyesizliğin lüzumu yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
Öyle bir alay söz konusu değil yazdıklarımda ciddiyim Sayın meratan konu sahibine bir soru sordum size değil iyi forumlar dilerim .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Böyle kalsın lütfen . Konu sahibi bize kızar haklıda gereksiz tartışmayalım :3:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tamam mayhem ustam fakat iki ay önce TRT belgeseli üstünden yorum yapmadıkm. Bu çomakcıyı nedir kime denir. Ne iş yapar arkadasa soyleyın lütfen.bende ard niyet yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yanlış anlaşılmalar oluyor . Konu içerisinde şimdi çomakcı dediğin zaman olmaz biz cubuk'cu diyoruz :200: Ben cubukla para bulanı ve tesbihlede yer bulanı gördüm neden alay ediyim Neyse kimsenin artniyeti yok konuyu dağıtmayalım .

timur964

konularim
BulursamKader25EMEKLİ OLUNCAKUÇUK Bİ İŞ YERİ AÇ BENCE HEM ÇUBUK HEDE EĞİTİM İŞ YAPAR BENCE DUŞUN BENCE:14::23:AZ MALİYET BOL KAR:200:BOL MUŞTERİ:254::191:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. timur964
ÜSTAD ARAMIZA HOŞGELDİN SAHAT VE SAĞLIĞINIZ YERİNDEDİR İNŞALLAH ELLAH CC ACİL ŞİFALAR VERSİN EMİİN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

YaralıYüz

Aktif Üye
BulursamKader25 ustam,

Uzun soluklu uzaktan eğitim ile bizleri doğru yöne ve doğru bilgilerle eğitmeye devam ediyorsun.Allah razı olsun ne desem azdır.Bu çubuk işine başladım başlayalı yanımdaki insanlardan nefret geldi.Sanki ben sakladım sanki toprağı eşeleyip hemen bulacak.Tespit edersin netleştirirsin işlem yapmaya kimse gelmez.Delinin birisi kuyuya bir taş atar hoppp hadi gidiyoruz şurda şu varmış,amacım kimseyi hakir görmek değil.İçimizde işaretin dilini anlayan yok,neyin ne olduğunu bilen yok üçgen olmayana üçgen,kayada oluk var hadi kazalım burayı neyse konu uzamasın :) neler neler işte.Umut dünyası ama emek olmadan ekmek olmaz.Onun için bu insanlardan uzak durmak için biraz ara verdim ustam.Sana bahsetmiş olduğum bölgede yanılma oldu bi ara onu da detaylı yazarım inşallah .Rabbim herkesin gönlüne göre versin,yar ve yardımcısı olsun.