Define Köpeği

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Altın değil de kısmen gümüş oksit ve daha keskin bir kokusu olan bakır oksit değerlendirilebilir.
Bakırı bulsun o da kafi, bakarsın yanında mücevher heykel de olur.
;)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kangal demişken bu gün arazide 5 ,6 çoban köpeğiyle karşılaştım ,keşif için hırslı ve azimli bir şekilde arazi intikalinde pusuya yatmış köpeklerin havlamasiyla irkildim, oysaki köpekten de çok korkarım donup kaldım, kaçmada kaçamadım, kaçsamda peşime düşeceklerdi onu da biliyorum tek aklıma gelen çantamdaki yiyecekler di, yavaş bir şekilde çıkardım yarısını önlerine attım hemen kuyruk sallamalar başladı çoktan arkadaş olmuştuk, arazi intikalinde yine aynı güzergah tan geri dönüş yolculuğu olacağı için yarım kalan yiyecekleri onlar için ayırdım yine bana gelirler diye, nitekim yine aynısı oldu bende yine karınlarını doyurdum. Derizya herşey rızık, rızkın olacakki yiyesin, kendim için hazırladığım yiyecekler hesaptan hiç olmayanlarınmış.Define işide rızık işidir, varsa seni bir şekilde bulur.

Kamhi Leonard

PiSaGoR

matrax33

Aktif Üye
Ben bunların üzerine tanımam
Bunlarla ilgili bir anım var
Bu videodakinden daha büyüktu beni az daha korkudan öbür tarafa götürecek olan ..
doberman pitbul köpeklerini boğa bilen ayıların kabusu

pitbull falan çok büyütüyosunuz gözünüzde. 25-30 kiloluk hafif siklet köpek. Bu çoban köpekleri 60-110 kg arası değişiyor cinsine göre. Pitbull fare kalıyor onlara.