Define Sohbeti Covid-19

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim şahhsi fikrim asıl olay virüs değil yapacakları ilaçlarda kullanılacak maddelerde olacak. Çünkü bu virüsün ciddi etkileri %80 tesir etmiyor. Tesir ettiği kesimlerede ağır tesir ediyor. Ama nüfus orananı göre düşünecek olursak ölümcül olabilecek vaka %10altında. Şuanki verdiğimiz mücadele ise yayılmasını engellemek. Bence yapmak istedikleri asıl işi ilaç ve aşı ile piyasa sürecekler. Düşünün bu hastalık için gelecek nesiller dahil şuanki hastalara bile aşı yapılacak. Diğer yandan ilaçları piyasaya sürecekler. Virüse karşı bağışıklığımız var yada yok bakılmaksızın herkese aşı vurulması gerektiği söylenecek ve vurulması zorunlu koşulacak. İşte asıl tehlike onlarda saklı olacak. İnsanlar para için yapıldığını sanacaklar ama adamların paraya ihtiyacı zaten yoktur dünyanın bütün paraları ellerinde dönüyor. Ama düşüncelere açılan bir arka kapı bıraktıklarında ise istedikleri anda insanları yönetmeye başlayabilecekler...

Tabi bu filmin devamını henüz yazmadım hala düşünüyyorum yazınca haber veririm :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Arkadaşım sen ne işle meşgulsun meraktan soruyorum
Ben Cennet Vatandan Uzakda Yasiyorum!
Üyelik ismimim belirtigi gibi.
Meslegim Maden Ve Mineraller´le alakali
Kazi islerinden Pek Anlamam.
insan Yurtdisinda yasadimi, ister istemez Cok Bilgilere Sahib olmakta!
Özet olarak durumum budur.
Ilacla alakali Bilgileri Nerden aldigimi bilmek istersen, Onuda Doktor arkadaslardan, sonucda burda
20 Yil gibi bir Okul hayatin oldumu, ister istemez Elit - Akademisyen tanidiklarin oluyor!

Saygilar

deli firat

DOĞACI
Benim şahhsi fikrim asıl olay virüs değil yapacakları ilaçlarda kullanılacak maddelerde olacak. Çünkü bu virüsün ciddi etkileri %80 tesir etmiyor. Tesir ettiği kesimlerede ağır tesir ediyor. Ama nüfus orananı göre düşünecek olursak ölümcül olabilecek vaka %10altında. Şuanki verdiğimiz mücadele ise yayılmasını engellemek. Bence yapmak istedikleri asıl işi ilaç ve aşı ile piyasa sürecekler. Düşünün bu hastalık için gelecek nesiller dahil şuanki hastalara bile aşı yapılacak. Diğer yandan ilaçları piyasaya sürecekler. Virüse karşı bağışıklığımız var yada yok bakılmaksızın herkese aşı vurulması gerektiği söylenecek ve vurulması zorunlu koşulacak. İşte asıl tehlike onlarda saklı olacak. İnsanlar para için yapıldığını sanacaklar ama adamların paraya ihtiyacı zaten yoktur dünyanın bütün paraları ellerinde dönüyor. Ama düşüncelere açılan bir arka kapı bıraktıklarında ise istedikleri anda insanları yönetmeye başlayabilecekler...

Tabi bu filmin devamını henüz yazmadım hala düşünüyyorum yazınca haber veririm :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Allah iyiliğini versin emi? aslında herşey mümkündür şu anki teknoloji ile ama birde yaradanın planları var ve ancak yaradanın müsade etiği kadarını yaparlar bunda bir şüphe yok Allahım planlarını geri çevirir inşallah

deli firat

DOĞACI
Ben Cennet Vatandan Uzakda Yasiyorum!
Üyelik ismimim belirtigi gibi.
Meslegim Maden Ve Mineraller´le alakali
Kazi islerinden Pek Anlamam.
insan Yurtdisinda yasadimi, ister istemez Cok Bilgilere Sahib olmakta!
Özet olarak durumum budur.
Ilacla alakali Bilgileri Nerden aldigimi bilmek istersen, Onuda Doktor arkadaslardan, sonucda burda
20 Yil gibi bir Okul hayatin oldumu, ister istemez Elit - Akademisyen tanidiklarin oluyor!

Saygilar
Anladım kardeşim hayırlısı diyelim bu arda yüklediğin foto ve bilgileri sildim fiyat küpürleri vardı sizin açınızdan bir sıkıntı çıkmasın diye sildim

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör

Ustam böyle bir kabiliyetinin olduğunu bilmiyordum ? maşallah bende sonuna kadar dikkatlice okuyorum. ?kendime güldüm.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Anladım kardeşim hayırlısı diyelim bu arda yüklediğin foto ve bilgileri sildim fiyat küpürleri vardı sizin açınızdan bir sıkıntı çıkmasın diye sildim
Ben Fiyati bilincli bir sekilde dahil etmistim!
Kimsenin Zaafi suistimal edilmesin diye!
ALLAH Kimse Kullanmaya nasip etmesin!

Ben Fiyatlari JPEG ´den siler ve tekrar yüklerim arzu edersen (SORUN DEGiL)
Yeter ki Bir KARDESIMIZ Hizmet olsun...

sandalci14

Operatör
interferon alfa 2b ilaci. virus adina insanlara kisirlastirici asi vurup çip takacaklar.boylece bi suru istihbarat elemanina ihtiyac kalmayacak.abd de ölumler cogalsinki araplardan alinan milyar dolarlar kurtarmiyor.20 trilyon dolari çinden tazminat olarak alacaklar.adamlarin kafa boyle calisiyor.

deli firat

DOĞACI
Elhamdülillah elhamdülillah çok iyiyim ustam çok şükür. Soranlar, dua edenler, düşünenler sağolsun :)
Sevindim gardaşlık şükrü elhamdülillahı bilenlerde ve yüreğinden ağzından düşürmeyenlerden eylesin rabbim bizleri ve bizden sonraki nesilleri amin