• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Dipsiz Göl (Algi operasyonlarina devam )

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bende kültür bakanının dediğine takıldım 1000 den fazla izin verilmiş hiç birinde bulunmamış.. At yalanı .................... .... çok komik bir söz bu...
Benim babam bunların Hepsiiiiii Aynı B - - - - laciverti buda komik deyil ama bunlar içine aklıma gelen başka terim bulamadım 😕

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
çoktandır yoksun ne ara araştırdın :unsure: Merak işte parası olana dokunurmu bakalım demişler ne var içinde (y)
FB_IMG_1567430760817.jpg

Sen beni boş verde senin bu günlerdeki halin şekil A da görüldüğü gibi
Benim çok şeyden haberim var da
Yazmamak için klavyeye dokunmuyorum

baykan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benim aklıma bir hadis geldi, diyor ya ahir zamanda hırsızlar, yalan söyleyenler, dogruları saptıranlar, zalim ve katiller itibar görürken; dürüst ve doğruyu söyleyenler itibar görmeyip yalancı duruma düşecek. Ben şuan bu durumu yaşadığımızı hissetim. Bunlara ne kadar haykırarak bunu söylesende kulakları var duymazlar, gözleri var görmezler. Derdimizi anlatmak bu kadar zor olmuş bu devirde işte. Hak ve adalet ölmüş maalesef ben şahsen yastayım bra.

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Eski duruma getirmek ruhsat sahibi uhdesi "sorumlu" idi ,Şimdi ise bu masrafları devlet yapıyor....????
Bilen zaten biliyor bilmiyende devlet sahip çıkıyor diyip şak şak ga devam ediyor ...
Devlet yapmicakta Ben mi yapacam kendi hatasını bir zahmet ortsun
Bir kez De olsa ama onu hiç olmasa biz definecilerin vebalini almadan yapsaydı makbule geçecekti 😕😕