Garrett Dedektör

sef_er

Operatör
mavikorku ustam ulkede genel olarak bir guvensizlik var, kimseye guvenemiyiruz, yazacağım birseyler vardı cekindigimden yazamiyorum, ama uretilen ulkeden seri numarasi, imalat tarihi vb. Sorgulanması yapilarak guven saglanabilir gibi geliyor bana. Muhakkak detaya, inceliğe inmelisiniz. Syg

emirimmuzo

Member
Merhaba,

Çin ve Kore yada Tayvan malı olma korkusu hepimizde var maalesef,

Uğur elektronik sitesinde USA malı yazıyor ama bilemedim şimdi !!!

[h=2]Garrett Ace 250 Teknik Özellikleri[/h][FONT=roboto !important] [/FONT]
[FONT=roboto !important]Hedef Tanımlama imleç Segmenti: 12Demir Ayırım Segmenti: 2
Kabul/Red Ayırımı : Var
Arama Modu : 5
Hassasiyet/Derinlik Ayarı: 8
Elektronik Hedef Yeri Noktalama : Var
Arama Frekansı : 6.5 kHz
Sesli Hedef Tanımlama Tonu: 3
Standart Arama Başlığ:ı 6.5inch x 9inch PROformance
Ayarlanabilir boy uzunluğu: (1.06m - 1.29m)
Toplam Ağırlık: (1.2 kg)
Pil Kullanımı : 4 adet AA tip 1.5 volt
Üretim Yeri: USA(Amerika)[/FONT]

sef_er

Operatör
İste bakin kamil bir ustaya ihtiyac var, ama cihaz deyince herkes uzak duruyor, bilenler cevap veremiyor.

Gri

Aktif Üye
Bendeki normal turkiyeden bayiden alınma dedektor Sahtemi orjinalmi onu bilememde şahsen baya kullandım kişisel ayarladıktan sorada bayada guzel sonuclar aldım bi vakit bulunca videoda ceker yuklerim at onune demiri kursunu biratenekesini hepsinin ustunden gec gormez gumus altın paradan gec gorur bunu kacsefer denedim gayet basarılı ?

Garret 400 i kullanicisiyim arazide gayet başarılı.
Küp parçalarına kesinlikle ötmez topraktaki hiçbir metali kaçırmıyor birde nell başlık alirsan performans kat kat artıcaktırenson gittiğimde 70 cm den tek para aldım ve emin ol 400i seni pişman etmeyecektir ama dikkat et makinanın sahtesi çok Ben izmirde azim elektronikten aldım ve firma ciddi anlamda güvenilir hala daha birşey için mesaj attığımda hemen geri dönüş yapıyorlar
Ustam nell başlık nedir nereden temin edilir

S.a değerli kardeşim garet lerin % 99 sahtedir ya istanbul yada çin yapımı ve türkiyede bulunan tüm dedektörler % 99 sahtedir gerek hantal yapilariyle gerek arazide hiç bir akim olmadan kendikendine öterler ev devrede çıkarlar
Ceptelefondan çok etkilenir ve altına pek duyarlı değiller arazide.
Bende garet 400 i var dışardan geldi gayet iyidir.
Saygılar ve sevgiler
Ustam bunu izah edermisin nasıl yani şimdilik bendede deha dedektörden aldığım garette nasıl anlarım yurt dışımı içimi

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kısaca değineyim pil yuvalarında,görünüşünde arazide ara ara kendi kendine sanki gümüş bulmuş gibi öter cep telefon da çok etkilenir ikiden bir toprak ayarı kaçar veye kaçar gibi bunlar oluyorsa sahtedir.
Bütün saticiler orjinal der ama hep yalan söyler inanma türkiyede ve türki cumuhryetlerindekiler sahtedir .
Saygılar ve sevgiler

Hostia

Moderatör
Moderatör
türkiyedeki sahte davalarını çok önceleri tartışıp çözmüştük eski adımı vermeyeceğim.

tekrar yazar olarak geldiğimde ilk dedektör satış sistemini inceledim baktımki eski sahtekarlıklardan uzak gayet temiz.

yinede sahte yok değil var ama emin olun çok az.

minelab dedektör sektörünün koşulsuz lideridir. en ileri teknolojidir ben burada 100 mesajımda dedektör önermişimdir bakın bakalım kaç tanesinde minelab önermişim. neredeyse yok. neden ? sahte korkusu yaşadığım için.

şimdi size minelabın resmi sitesini vereceğim firma nereden minelab almamanız gerektiğini zaten yazmış biz buraları takip ediyoruz işimiz bu::) Metal Detectors - Minelab Metal Detectors - for metal detecting, gold prospecting, treasure hunting, pulse induction and countermine operations.

başta alibaba.com kesin minelab alınmaması gereken satış sitesidir. Türkiye ile her hangi bir sıkıntı göremedim.

alacağınız dedektör firmasının resmi sitesini neden incelemiyorsunuz. mesela bakın. buda xp resmi sitesi, bakın bakalım türkiye distribüyörü kimmiş. Where can I buy XP metal detectors? List of distributors depar dedektör xp firmasının resmi disribütorü görünüyor.

bakın buda fisher firmasının kazandığı davayı yazmış. çin varsa işte oradan makine alınmaz. çinden gelenlere dikkat edeceksiniz. Fisher Labs New Events

bakın buda garret resmi sitesi. sahteciler hakkında oda çinlileri suçlamış. Garrett Made In USA

türkiyede güvenli firma çok.

depar dedektör,

azim dedektör.

nokta-makro dedektör

uğur elektronik.

arena dedektör.

5b dedektör.

istanbul dedektör

as dedektör

dedektör burada

bunların hepsi güvenli firmadır.

sahibinden.com, hepsi burada, cimri.com gitti gidiyor, n11 gibi e-ticaret sitelerini tavsiye etmem. korkarım. git firmanın kendinden al.

sonuç itibarıyla türkiyede sıkıntı yok olsa biz zaten atraksiyon arayan insanlarız hemen gündemi oluştururuz :)

mavikorku

Moderatör
Moderatör
türkiyedeki sahte davalarını çok önceleri tartışıp çözmüştük eski adımı vermeyeceğim.

tekrar yazar olarak geldiğimde ilk dedektör satış sistemini inceledim baktımki eski sahtekarlıklardan uzak gayet temiz.

yinede sahte yok değil var ama emin olun çok az.

minelab dedektör sektörünün koşulsuz lideridir. en ileri teknolojidir ben burada 100 mesajımda dedektör önermişimdir bakın bakalım kaç tanesinde minelab önermişim. neredeyse yok. neden ? sahte korkusu yaşadığım için.

şimdi size minelabın resmi sitesini vereceğim firma nereden minelab almamanız gerektiğini zaten yazmış biz buraları takip ediyoruz işimiz bu::) Metal Detectors - Minelab Metal Detectors - for metal detecting, gold prospecting, treasure hunting, pulse induction and countermine operations.

başta alibaba.com kesin minelab alınmaması gereken satış sitesidir. Türkiye ile her hangi bir sıkıntı göremedim.

alacağınız dedektör firmasının resmi sitesini neden incelemiyorsunuz. mesela bakın. buda xp resmi sitesi, bakın bakalım türkiye distribüyörü kimmiş. Where can I buy XP metal detectors? List of distributors depar dedektör xp firmasının resmi disribütorü görünüyor.

bakın buda fisher firmasının kazandığı davayı yazmış. çin varsa işte oradan makine alınmaz. çinden gelenlere dikkat edeceksiniz. Fisher Labs New Events

bakın buda garret resmi sitesi. sahteciler hakkında oda çinlileri suçlamış. Garrett Made In USA

türkiyede güvenli firma çok.

depar dedektör,

azim dedektör.

nokta-makro dedektör

uğur elektronik.

arena dedektör.

5b dedektör.

istanbul dedektör

as dedektör

dedektör burada

bunların hepsi güvenli firmadır.

sahibinden.com, hepsi burada, cimri.com gitti gidiyor, n11 gibi e-ticaret sitelerini tavsiye etmem. korkarım. git firmanın kendinden al.

sonuç itibarıyla türkiyede sıkıntı yok olsa biz zaten atraksiyon arayan insanlarız hemen gündemi oluştururuz :)

Verdiğin firmalar için bilgiler için teşekkürler ustam cok sagolun... Birisinde karar verip alıcağım bu firmalardan. Fakat şu da var mesela depar ı aradığımda fiyatta indirim yapın dediğimde beni n11 de mağazamız var oradan bakabilirsiniz daha aşağı fiyatlar dedi, ama firma aynı firma..?

sef_er

Operatör
mavikorku ustam bu firmalarda birkac ayri yerde uretim yapiyorsa mesala minilab Çin de uretmeye basladiysa ve bazi serilari iyi ve bazi serileri kotuyse sen bunu nasil anlayacansin, isin merkezinde olan sana soylemez, alirdin cihazi calismayinca atarsin kenara bende is yok dersin, yav otoda da boyle degilmi adam x araba alacak ama diyorki bu seride şu sorun var sen baska model al. Bence inceden inceden ogren çin uretimimi nedir ondan sonra al, burdada sor şu markayi şu modeli alacam memnunmusunuz diye

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aman efendim ne sahtesi şurada bir kaç minelab sahte gürüldü bunun dışında ben hiç sahte cihaz görmedim. o kadar firma var bunları zan altında bırakırsın.
Paşam türkiye den bulunan detektörlerin %99 sahtedir ve dürtüyorum hiç bir işe yaramaz diyorum idda ediyorum akışını ispat edemesin ve bunu sende çooooooook iyi biliyorsun yazık bu milleti kandırmayın bu mileti kandıran ihya olmaz....

sef_er

Operatör
nik ustam ne cesaretli adamsin, bildigini okuyor ustam, helal olsun, hurmetler ustam